Šiuolaikinio dizaino idėjos miegamojo kambario interjerui

vonia stikliniame tūryje miegamajame

Puikus miegamojo kambario interjero dizainas,

gaivus spalvinis sprendimas, tinkamas dekoro parinkimas, optimalus funkcinis miegamojo kambario zonavimas, – tai turbūt kiekvieno svajonė.

Jei norėtumėte, kad Jūsų miegamasis išsiskirtų savo interjero dizainu, reikalinga originali idėja. Nesvarbu ar besikraustytumėt į naują gyvenamą vietą ar tai miegamasis Jūsų esamame bute ar name.  Nuo ko pradėti, nes aplink tokia gausybė įvairiausios informacijos? Įvairiausi stiliai, pigios ir brangios apdailos medžiagos, paprasti ir įmantrūs baldai. Tai įprasta kliūtis, su kuria susiduriama, norint sukurti bet kokios patalpos interjerą. Nuo ko pradėti?

Keli paprasti patarimai. Išskaidykite visas miegamojo kambario funkcijas. Ką Jūs veiksite miegamąjame kambaryje: aš skaitysiu vakarais lovoje, mano vyras lovoje žiūri televizorių vakarais, aš tingiu eiti į vonią antrame aukšte t.t..  Surašykite visas pomėgius, darbus, kurie vyks miegamąjame. Jūs turėsite sąrašą veiklos, kuri vyks miegamąjame.

Dabar apvilkite surašytas funkcijas “rūbais”. Šviestuvas turi būti virš lovos, halogeninis; televizorius turi būti virš senos spintelės, kurią būtinai noriu turėti savo naujame miegamojo interjere, reikalinga kriauklė miegamąjame ir t.t. Atraskite tas medžiagas, apšvietimo įrangą, baldus, kurie geriausiai tiktų Jūsų norimoms funkcijoms įkūnyti.

Šiuolaikiniame interjero dizaine forma seka funkciją. Tai minimalizmo idėja, gal ne taip ryškiai išreikšta šiuolaikiniame interjere, bet dominuojanti. Šis stilius skatina panaudoti kai kuriuos aksesuarus, bet užgriozdinimo detalėmis, sudėtingu dekoru vengiama. Dominuoja švarios linijos ir neutralių spalvų tonai. Ryškesnių spalvų interjero detalės, abstraktaus dizaino šviestuvai, meno dirbiniai ir baldai naudojami kaip akcentai. Nepaisant ryškesnių spalvų ar faktūrų akcentų, bendras interjero sukuriamas pojūtis turėtų būti “noriu čionai užeiti ir patogu čia būti”. Pasimėgaukite spalvomis, nes  neįprasti spalvų deriniai tai vienas iš šiuolaikinio dizaino atributų. Tad duokite kelią savo vaizduotei!

Jei neskaitėte anksčiau, daugiau idėjų miegamojo kambario interjerui.

lova miegamojo interjere

Kaip tik ką iš jūros išplaukęs miegamasis.

šviesių tonų miegamasis

paveikslas per sieną miegamojo interjere

Tokie tikroviški medžiai ant sienos. Garantuoju, kad jei turėtumėte galimybę pažiūrėti pro miegamojo langą, pamatytumėte tikrą vandenį.

miegamasis ir vonios kambariai atviroje erdvėje

miegamojo dizainas su medžio sijomis

miegamojo dizainas su pandos piešiniu ant sienos

Tokie tikroviški piešiniai, kaip ir įneša gamtą į miegamojo interjerą.

televizorius ant kolonos miegamojo interjere

žalsvo stiklo sekcija miegamojo interjere

miegamojo dizainas su metalinėmis lubų konstrukcijomis

(freshome)

Komentarai

  4 comments for “Šiuolaikinio dizaino idėjos miegamojo kambario interjerui

 1. na
  2013/06/13 at 08:05

  “kaip ir įneša”

 2. Edita
  2011/12/11 at 14:42

  Visi gražūs, bet tie, kuriuose matyti vonia ir tuoletas, tai tikra nesamone. Jokio privatumo. Įsivaizduokit, guli lovoj, romantiškai nusiteikęs ir matai kaip tavo antra pusė prieš ateidama pas tave į lovą sėdi ant unitazo ir atlieka gamtinius reikalus…na, bent man tai “numuštu” visas romantines mintis…

  • karolis
   2012/01/11 at 17:52

   Gal tą stiklą užtemdyti kažkaip galima. Jeigu taip, tuomet super idėja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.