APUKA – sienų tapyba ir dekoravimas

logo ApukaKiekvienas dažnai pasvajojame turėti originalią interjero erdvę (namuose, darbe, studijoje, viešose erdvėse), tačiau dažnai pritrūksta fantazijos ir sprendimo būdų. Vienas iš originaliausių ir neprarandančių vertės interjero dekoravimo būdų – sienų tapybos technika. Kaip sukurti individualius interjero akcentus kiekvienam individualiai patars ir įgyvendins Apuka.

Apuka (apu ir uka) – dvi profesionalios dizainerės, kurias panašios idėjos ir talentas apjungė į vieną komandą. Bendras požiūris į rankų darbo autentiškumą leidžia paversti interjerą išskirtiniu ir neatkartojamu, juk būsto interjeras atspindi mūsų gyvenimo būdą, charakterį, skonį. Visapusiškas įvairių stilių (nuo minimalizmo iki klasikos ir moderno) pritaikymas, ornamentika, abstrakcija, iliustracijos.

Paėmusios teptukus į rankas, Apuka padės sukurti Jūsų interjere jaukią atmosferą, prisiderins prie kiekvieno Jūsų poreikių.

Užsakymai  interjero dekoravimui ir sienų tapybai Lietuvoje ir už jos ribų priimami  www.coroflot.com/apuwww.coroflot.com/apuka.Apuka sienos dekoras 04

Apuka sienos dekoras 01

Apuka sienos tapyba 03

Apuka sienu tapyba 02

Malonaus bendradarbiavimo!

  3 comments for “APUKA – sienų tapyba ir dekoravimas

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.