Interjeras, naujam gyvenimui atgaivinantis, daiktus

Kaip Jums patinka tokie vidaus erdvių puošimo sprendimai?

Naujos funkcijos suteikimas daiktams, kurie yra kitos paskirties įpaprastame gyvenime. Apgyvendinant juos namuose, tai kaip kitos profesijos daiktams suteikimas. Bent keletą tokių, naujam gyvenimui atgimusių daiktų galime atrasti šiame interjere.

Tai šaltai norvegiškas interjeras, tiesiog sugluminantis savo paprastumu. Tačiau paprastumas yra apgaulingas. Detalės yra tikslios ir griaunančios minties šablonus apie daiktų paskirtį mus supančioje aplinkoje. Tai kaip gyvenimas dabartiniame laike: jei esi miško pievelėje, neieškosi kėdės atsisėsti. Žaidimas prasideda jau prieškambaryje. Metalinės spintelės rūbams, panašu, kad spintelės kažkur tai kitur leido savo laiką, prieš apsigyvenandamos šiame prieškambaryje. Sena ritė su virvės apvijomis, kodėl gi neatsisėdus ant jos, nors tai ir ne kėdė, ir ne suoliukas.

Rūbų spinta tambure

Sprendimai stebina savo funkcionalumu. Detalės pateikiamos pačioje netikėčiausioje, bet ir tinkamiausioje vietoje. Mobilus stalas, sukonstruotas prie seno padėklo pritvirtinus ratukus. Nosį kutena druskos prisigėrusio medžio kvapas, girdisi aplink namus bešlamščiančio žolę elnio ar briedžio šnopavimas, matosi tirpstanti ryto rasa ant vėjo taršomų ąžuolo šakų.

Stalas iš padėklo svetainės interjere

Baldai, detalės įgauna dar vieną savybę – savo amžių. Keik laiko aš jau egzistuoju? Kiek ilgai aš dar egzistuosiu?

Sena kėdė šalia juodos spintos

Tiesiog identiškas sausos medžio šakelės formų ir spintelės ornamentų derinys. DU viename.

Sausa šaka stikliniame inde ant spintos

Stiklinė, metalinis šviestuvas, pritvirtintas ant pintų medžio vytelių krepšio, baltai dažytas staliukas, plastikinė kėdė, drobiniai lovos užtiesalai, baltų sienų ir medinių grindų glėbyje. Ar gali būti daugiau- puikiai-nesuderinančiai-derančių daiktų?

interjero miegamajame detalės

pintas indas ant spintelės stalviršio virtuvės interjere

Kabantis šviestuvas virtuvės interjere

stalas valgomajame

Užuolaidos už lovos miegamajame

Bangų atneštas lentgalis, laikantis dekoratyvinę žvakę,  kaip senukas, blizgančioje ir jaunumu dvelkiančioje vonioje, galinėjasi, kas geresnis, kas gudresnis?

Vonia su dekoratyvine žvake ant lentgalio

Vaiko kambarys su Norvegijos žemėlapiu ant sienos

vaiko kambarys su juodu šviestuvo gaubtu

darbo kambarys su nuotraukomis ant sienos

Padėklai, varijuodami savo funkcijomis skirtingose patalpose, bet jau jokiu būdu nebegrįždami į savo ikišiolinio gyvenimo kokybę, kaip pilnateisiai namų gyventojai žingsniuoja, apsistodami beveik ties kiekviena namų erdve.

Minkšta dalis iš padėklų poilsio kambario interjere

thebooandtheboy, nib

  1 comment for “Interjeras, naujam gyvenimui atgaivinantis, daiktus

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.