Ką reikia žinoti renkantis roletus namams?

Sakoma, nėra namų be dūmų, tačiau taip pat galima pasakyti, kad nėra ir langų be užuolaidų. Šiuo metu langų uždangalų yra tokia gausa, kad kartais sunku ir išsirinkti, kokio tipo užuolaidas, roletus ar žaliuzes rinktis.

Ne paslaptis, kad roletai jau daugybę metų yra pamėgti vartotojų ir juos galima rasti kone kiekvienuose namuose. Tiesa, auganti šių uždangalų paklausa ir augant vartotojų reiklumui, taip pat nuolatos keičiasi roletų audinių ir dizaino tendencijos.

roletai namams

Šiuo metu rinkoje siūlomi klasikiniai roletai, taip pat itin didelio populiarumo sulaukę roletai diena-naktis, roletai stoglangiams. Neįprastus poreikius demonstruojantiems klientams siūlomi fotoroletai bei naujos kartos roletai, pasižymintys prabangios dieninės užuolaidos efektu. Priklausomai nuo audinių bei roletų tipo, vieni roletai kaina pasižymi aukštesne, kiti – mažesne, todėl bet kuris klientas randa sau labiausiai priimtiną variantą.

Kaip žinoti, kokius roletus rinktis?

Renkantis roletus savo namams atminkite, kad juos reikėtų rinktis kiekvienai patalpai atskirai. Šiuo metu roletams galima rinktis įvairius audinius nuo itin plonų iki visiškai neperšviečiamų. Todėl atsižvelkite į konkrečias aplinkybes ir kiekviename kambaryje kylančius poreikius, nesirinkite vienodo tipo bei audinio roletų visuose kambariuose. Atsakykite, ko tikitės iš konkretaus roleto konkrečiame kambaryje.

Specialistai rekomenduoja didžiausią dėmesį skirti pietų ir vakarų pusėje esantiems langams. Ypatingai tais atvejais, kuomet yra vitrininiai langai, vasarą per juos intensyviai šviečia saulė ir kambaryje būna labai karšta. Jeigu tai yra miegamasis arba darbo kambarys, tokiu atveju rekomenduojama rinktis saulės nepraleidžiančius audinius. Tuo tarpu svetainei rinktis lengvesnius, užuolaidas primenančius roletus.

Atkreipkite dėmesį, ar namuose yra naktinės užuolaidos. Jeigu jų nėra ir neplanuojate, kad bus, geriausia rinktis diena-naktis roletus. Šie roletai gali būti įvairių spalvų ir audinių, todėl kiekvienas išsirinks tai, kas labiausiai tinka.

Vaikų ar vonios kambariui fotoroletai – puikus pasirinkimas. Šių roletų dėka galima sukurti paveikslus, peizažus ir bent trumpam nuskelti iš nykios realybės. Pro jūsų langą per akimirką gali „atsiverti“ kalnai, gamta ar dangoraižių miestas, atsirasti net jūsų pačių pageidaujamas vaizdas.