Lietuvių šviestuvai – tarp garsiausių šiuolaikinio dizaino pavyzdžių

Plataus vartojimo prekių tendencijas ir kryptis ateinančiam sezonui pristatanti paroda „Ambiente“ kiekvienais metais pritraukia šimtus tūkstančių profesionalų ir dizaino mėgėjų iš viso pasaulio. Jau daugiau nei 10 metų inovatyvius, subtilaus ir minimalistinio dizaino šviestuvus kurianti lietuvių kompanija „Etmono“ šiemet tarp geriausių dizaino pavyzdžių.

etmono-sviestuvai-ambiente-parodaetmono-sviestuvai-ambiente-paroda-1

Didžiausios pasaulyje dizaino parodos, vykusios Vokietijoje, tendencijų stende Lietuvos šviestuvų dizaino įmonė „Etmono“ pristatė savo jau ne vienerius metus tobulinamus ir klientų ypač pamėgtus „Tatula“ serijos šviestuvus – „Tatula Vertigo“, „Tatula Wall“.

Tatula Vertigo

Tatula Vertigo-2Tatula Wall

„Šis įvertinimas itin maloniai glosto ne tik širdį, bet ir įkvepia kurti toliau ir svajoti plačiau. Organizatoriai mūsų kūrinius atsirinko iš kelių šimtų kompanijų tarsi patvirtindami, kad einame teisinga kryptim, – džiaugėsi „Etmono“ įkūrėja Aušra Pangonienė. – Ir ta kryptis gerokai išsiplėtė už Skandinavijos ar netgi Europos ribų. Sulaukėme bendradarbiavimo pasiūlymų iš Japonijos, Australijos, JAV.“

„Ambiente“ parodos įvertinimas nėra vienintelis lietuvių laimėjimas tarptautinėje arenoje šiemet. Kovo viduryje pasaulinei žiniasklaidai, kasmet ieškančiai šviežio požiūrio kampų ir originalaus dizaino naujovių, „Etmono“ šviestuvai taip pat ketinami pristatyti specializuotoje apšvietimo parodoje „Light+Building“, Frankfurte prie Maino.

Kompanijos moto – „Poetry of Shadows“ (liet. Šešėlių poezija) įkūnijamas šviestuvuose įspaustais poezijos tekstais. „Etmono“ kuriamų konceptualių šiuolaikiškų šviestuvų jausmingas individualumas apibrėžiamas eilėmis. Svarbiausia „Etmono“ kūryboje yra universalus funkcionalumas: šviestuvai lengvai transformuojami, perkeliami ne tik iš vienos erdvės į kitą, bet ir iš vertikalios plokštumos – į horizontalią, iš statinės būsenos – į dinaminę.

Daugiau informacijos:
Aušra Pangonienė,
„Etmono“ įkūrėja
T: +370 618 51 818
ausra@etmono.com
www.etmono.com