Miegamojo baldai, lovos pagal Roche Bobois

1960 m. dvyniai Philippe ir Francois Roche susitiko su dvyniais Patrick ir Jean – Claude Chouchan (Bobois) baldų mugėje Kelne, Vokietijoje. Vietoj to, kad taptų varžovais, dizaineriai tapo partneriais. Puikus, daugiau nei 50 metų besitęsiančio kūrybinio bendradarbiavimo pavyzdys.

Roche Bobois baldų formas, spalvas, medžiagas ir odas, medines detales ir apdailą klientas asmeniškai gali pasirinkti pagal pageidavimus ir norus. Šiuo būdu sukurti baldai savyje neša dizainerio, sukūrusio šiuos baldus, išradingumo ir talento kibirkštėlę, ir baldų savininko lengvus kūrybinius prisilietimus. Kiekvienas baldas – ar tai būtų sofa, lova ar fotelis, tampa unikaliu ir išskirtiniu.

Pažiūrėkime kaip miegamojo  interjeruose sužiba Roche Bobois dizainerių talentas. Iš tiesų įspūdingos lovos ir miegamojo kambario aksesuarai. Beliko būsimiems savininkams prisiliesti, išreiškiant savo savitumą ir originalumą. Turbūt tai yra ne pigus malonumas, bet gal kurią tai dieną būsime turtingi. Kai kurie iš mūsų, galbūt, jau ir šiandien gali įsigyti šiuos ar panašius baldus. Lietuvoje lyg ir nėra Roche – Bobois baldų salono, bet jei žinote, kas atstovauja šią įmonę Lietuvoje, parašykite.

057077Copy of securedownload1

026
037047
067086096
105117127
135143152
017

Roche Babois