Ornamentais dekoruotos betoninės grindys

Betonines grindis galima pagyvinti ornamentu.

Ornamentas suteiks betono grindims originalumo ir elegancijos.

Dekoras betonines grindis pilnateisio nario teisėmis perkelia į apdailos medžiagų grupę.

Kaip dekoruoti betono grindis? Tai piešiniai ant betono paviršiaus. Aišku, betono paviršius turi būti švarus ir lygus. Asmeniškai mačiau tai atliekant Londone, vienoje iš naujai dekoruojamų kavinių, Oksford gatvėje. Ilgokai žiūrėjau, gana įspūdinga, kaip grubi materija įgauna aukštesnę kokybę. Tiesa, minimalistiniame interjere betono grožis yra betoninio paviršiaus grubume, įamžinančiame savo sustingimo akimirką laike.

Gėliniai ornamentai yra populiarūs šiandien. Taip pat galima pabandyti kvadrato, trikampio ar kitas abstrakčias formas norimam efektui pasiekti. Piešiniui panaudojus šviesios ar tamsios spalvos dažus galima išgauti skirtingą vaizdą.  Panaudokite ornamentuotas betonines grindis savo namuose,  panaikindami stereotipą, kad grindys gali būti tik iš kiliminės dangos, plytelių ar medinės. Panaudodami betonines grindis, turite neribotas galimybes kūrybai.

Interjero fragmentas su piešiniu ant betono grindųBetoninės grindys dekoruotos gėlių ornamentuPiešinio ant betoninių grindų fragmentas

Neužmirškite apšiltinti betono grindų. Puikiems  rezultatams pasiekti, parinkite baldus ir dizaino aksesuarus, kurie derėtų prie Jūsų grindų ir savo kokybe prisidėtų prie Jūsų vystomos temos, pagal kurią Jūs kuriate savo kambario, buto, namo interjerą.

  5 comments for “Ornamentais dekoruotos betoninės grindys

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.