Saugios ir estetiškos durys – dizaineris Karim Rashid

Puikių durų kolekcija, kurios ne tik saugios bet ir estetiškos. Dizainerio Karim Rashid pagalba 2D durų plokštumos 3D ornamentų pagalba įgauna trečią išmatavimą. Daug simbolikos asocijuojasi su durimis: riba tarp lauko ir vidaus, tarp viešumos ir privatumo, nesaugu – saugu. Dažnai, stovėdami priešais duris ir paspaudę skambučio mygtuką ar pasibeldę į jas, mes nežinome ir bandome įsivaizduoti, kas yra už jų.. Durims atsivėrus, fantazijos išnyksta, prieš mus paprasta tiesa – tai, kas yra už jų. Lyg Jim Morrison ir „DOORS”, savo garsais ir melodijomis, leidžiantys išgirsti ir pažvelgti, kas yra anapus „kitų” durų.

Taigi „Sensunels” durų kolekcija ir filosofija:

 Mūsų misija yra, kad mūsų klientai gyventų saugiai savo namuose.

Mes projektuojame, atnaujiname ir išbandome savo gaminius, kol mes patenkinti, labai patenkinti ir visiškai patenkinti.

Gali atsitikti taip kad, mes paliksime dalį projekto ar idėją, nes mes negalime realizuoti jos geriausiu įmanomu būdu ar pagal mūsų standartus, ar, kad mes nenorime eiti į kompromisus.
Aistra, įgyvendant projektus mūsų būdu, suteikė mums galimybę galvoti, įsivaizduoti ir pagaminti tai, kas maksimaliai išreiškia mūsų tikslą – suderinti saugumo ir dizaino koncepcijas.

Žvelgdami iš šio atskaitos taško, mes pradėjome bendradarbiauti su vienu iš nuostabiausių mūsų laikų dizainerių – Karim Rashid, sugebančiu įkvėpti gyvybę projektams, kuriuose spalvos ir linijos suliejamos nenuspėjamu, originaliu ir stebinančiu būdu.

Tai, ką mes trokštame pasiekti šia durų kolekcija: galvoti ne „dėžutėje”, stebinti, sukurti naują stilių, palikti žymę.
Mes norime apskritai išradinėti duris – ir ypač apsaugines duris – kaip dekoratyvinius ir baldinius elementus.
Ne tik kaip atskiriantis ir apsaugos produktas, bet ir objektas, galintis komunikuoti mūsų aistrą ir pakelti emocijas.

Mes visada buvome užsiėmę, kad mūsų klientai gyventų saugiai savo namuose. Su „Sensunels” mes taip pat įsipareigojome leisti jiems gyventi emocionaliai.

Puikūs žodžiai ir mielas Karim Rashid durų dizainas.53_veil_0165_seal_01

38_buffer_01
40_check_0151_z_fix_01_z