Patalpinkite informaciją

Pateikite nemokamai skelbimus, pranešimus ir kitą aktualią informaciją apie gaminamas ar parduodamas interjero dizaino detales ir dekoro elementus, dažus ar tapetus, plyteles ar linoleumą, kiliminę dangą ar parketlentes, šviestuvus ar baldus, ar kitas apdailos medžiagas bei dizaino aksesuarus, reikalingus įsirenginėjantiems namus, biurus ar kitas visuomeninės paskirties patalpas.

Jei projektuojate privačių ir visuomeninių patalpų interjerus, apšvietimą, laiptus; atliekate interjero dekoro ir apdailos darbus – paskelbkite apie save, savo įmonę ir paslaugas nemokamai. Įkelkite nuotraukas su savo įgyvendintais darbais ar projektų vizualizacijomis.

Kviečiame privačius asmenis ir įmones nemokamai pasiskelbti „Namų dizainas“ skyrelyje „Medžiagos ir paslaugos interjerui“, kuris – tikimės, taps miela ir naudinga susitikimų vieta, norintiems parduoti prekes ar suteikti paslaugas, ir ieškantiems gražių dalykų savo interjerui papuošti ar pagalbos įsirengiant namus, biurus ar kitas patalpas.

  • 1 Enter Ad Information
  • 2 Finish
Kaip patalpinti skelbimą?
Kad pateikti skelbimą, nereikia registruotis. Tik užpildykite tuščius laukelius (su žvaigždute būtina), po to spustelėkite mygtuką „Tęsti“. Atsidariusiame naujame svetainės puslapyje galėsite įkelti nuotraukas, vieną iš jų padaryti pagrindine (arba pateikti skelbimą be nuotraukų) ir išsiųsti skelbimą administratoriaus peržiūrai ir patvirtinimui, nuspaudžiant mygtuką „Baigti“.
Jūsų el. pašto adresu, kurį nurodėte pateikdami skelbimą, bus išsiųstas e-laiškas su nuoroda, kurią paspaudus patvirtinsite skelbimą. Taip pat šiuo adresu Jūs galėsite gauti prieigos raktą savo skelbimams redaguoti.
Iškilus neaiškumams, rašykite info [@] namudizainas. lt