Svečių kambario atnaujinimas – ManoSiena.lt

Prieš ir Po: Tikra vienos dienos istorija. Svečių kambario atnaujinimas.

Savaitgalio rytas Vilniuje, 8:00. Šeiminkai nusprendė atnaujinti svečių kamabrį, kad vakare atvykstantys giminaičiai galėtų apsistoti jaukesnėje aplinkoje. Atrodytų įprasta savaitgalio rutina namuose, tačiau šį kartą viename iš kambarių girdima daugiau triukšmo ir neįprasto šurmulio.

www.manosiena.lt komanda kuria planą kaip nustebinti ne tik namo šeimininkus, bet už kelių valandų atvykstančius jų giminaičius. Permainoms skirtas laikas – 6 valandos. Naujieji svečiai atvyksta 14:00.

Permainos turėjo įvykti labai greitai bei švariai. Įvertinus esamą interjerą, jo būklę ir galimas vietas pokyčiams, pasirinkta tapetais dengta siena, kuri buvo akcentas didžiąjame kambaryje, sukuriant solidų ir masyvų lovūgalį, panaudojant egzotinį medį. Stipriai sudėvetai sienai atnaujinti, sukurtas pusinės medžio sienos vaizdas ir pakeisti baldai. Siekiant padidinti erdvę nedideliame kambaryje, atsisakyta senos ir didelės spintos, kurios vietoje įrengta stilinga televizoriaus sienelė, paslepiant visus laidus ir išlaikant kamabrio stiliaus vientisumą. Šiems tikslams įgyvendinti pasitelkta medinė sienų danga. Tokį pasirinkimą lėmė esama grindų danga, prie kurios buvo derinama mediena ir noras įvesti naują medžiagą ir netradicinę paviršiaus faktūrą. Interjere dominuoja standartiniai išpildymai: dažai, tapetai. Įvedus naują medžiagą – gaunamas prabangos ir jaukumo efektas. Panaudota mediena į interjerą įsiliejo labai organiškai, nesuardant esamos kambario harmonijos, o ją papildant.

pries ir po_hotel shmotel

Atliekant permainas visada labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagų praktiškumą ir jų funkcionalumą. Pasirinkti tinkamas medžiagas, kurios būtų atsparios įbrėžimams arba drėgmei, jeigu tai nešildomas svečių namelio kambarys. Priešingu atveju, kur reikia įspūdingo vaizdo ir siekiama tik grožio, galima naudoti trapias, bet labai dekoratyvias medžiagas. Namuose, kuriuose gyvename kiekvieną dieną, reikia ieškoti kompromiso, derinti medžiagų praktiškumą su jų grožiu.

po1

Nemažiau svarbu – išlaikyti proporcijas ir atstumus. Dekoruojant sienas, nepadauginti dekoro elementų, kad ir kaip jie patiktų. Tai yra ypatingai dažna klaida kai naudojamos keraminės plytelės arba tapetai, nes jų pasirinkime labai daug stipriai dekoruotų raštų. Nebijokite gryno atsapalvio, rinkitės žemės atsapalvius, juos paryškindami akcentais. Žmogui labai artimos yra natūralios medžiagos ir jų natūralūs atspalviai. Tokie interjerai nevargina ir sukuria gerą poilsio erdvę. Laikykitės proporcijų ir atstumų kabindami paveikslus, lentynas, nuotraukas ant sienos. Neperkraukite. Taip išlaikysite tvarkingesnį ir ramesnį interjerą.

po4

Atliekant permainas interjere, keičiant detales ar renovuojant dalį kambario, svarbu išlaikyti vientisumą ir suderinamumą. Pagrindinė taisyklė darant atnaujinimus ir permainas – nepakenkti esamam vaizdui. Atnaujinant interjerą buvo pasirinkta egzotinės – tamsios spalvos mediena. Naudojamos medžiagos struktūra, suteikia gyvumo praktiškumo ir ilgaamžiškumo.

7 Interjero atnaujinimo taisyklės:

  1. Atsikratykite ,,griozdų“ – didelių baldų, kurie sudaro netvarkos įspūdį.
  2. Sujunkite senas medžiagas su naujomis.
  3. Išlaikykite jaukumą.
  4. Nekopijuokite, išlikite saviti.
  5. Svarbu dydis. Derinkite medžiagų formatus.
  6. Išgryninkite keletą interjero akcentų ir bendrą namų temą.
  7. Laikykitės atstumų tarp daiktų taisyklės.

po2

Pietų metas viešbutyje, 14:00, svečiai atvyksta. Interjeras atnaujintas. Pakeitus nedidelę kamabrio detalę efektas akivaizdus. Šeimininkai ir svečiai patenkinti. Nedidelį pokyčiai suteikia daug džiaugsmo, reikia tik išdrįsti. Giminaičiai liko labai maloniai nustebinti.

po3

www.manosiena.lt