Interjero ugdymas

„Interjero ugdymo” ar „Interjero dizaino pasidaryk pats programa” yra skirta žmonėms, norintiems patiems aktyviau įsitraukti į savo namų ar biuro interjero projektavimo procesą. Interjero ugdymas, – tai galimybė pačiai ar pačiam tapti savo erdvės dizaineriu, tuo pačiu, išvengiant kai kurių, dažnai pasitaikančių, bet lengvai išvengiamų klaidų.

Kodėl interjero ugdymas, o ne vidaus erdvių projektavimas?

Interjero dizaineris ar architektas paprastai jau žino, išlavino ar išmoko (ar tiesiog gimė su dizaineriškais marškinėliais ar su pieštuku rankutėje), kaip estetiškai ar funkcionaliai suprojektuoti namų, biuro ar kitas vidaus bei lauko erdves.

Ką daryti, jei negimei dizaineriu, bet nori juo būti? Arba gimei – užmiršai, ir gyvenimo keliai bei takeliai nuvedė kitomis linkmėmis?

Yra būdai, kaip atskleisti kiekvieno žmogaus vidinį potencialą, atrasti ir išvystyti „miegančias” savybes ir „laukiančias” galimybes. Tad, tai daugiau žmogaus vidinių galių atskleidimo ir sugebėjimų ugdymo programa, įvilkta į interjero dizaino projektavimo formas.

Kūryba – tai kiekvieno iš mūsų pareiga ar dovana. Ir visai nesvarbu, jei kas gimė su akinukais, kurių stiklai kiek neskaidrūs ar teptuko potėpiai ne tokie jautrūs, kaip Mikelandželo ar Picasso, ar mama norėjo, kad taptumėte valstybės tarnautoju, o tėvelis: ” – Pirmiausia, būk gera žmona.”

Tad pirmyn Į – SAVE (kažin ar atsitiktinai šiame sakinyje ” į save” primena – SAVE, kas angl. reiškia „gelbėti”). Ir jei numesite dizaineriškus pagražinimus, šią programą galėsite pritaikyti bet kurioje kitoje gyvenimo srityje. Tačiau, kad tai padaryti, daugeliui iš mūsų reikia pakilti iki Estetikos Aukštumų – Iš Ten Aiškiau Matosi. Tad pirmyn į estetikos bangas ir grožio spalvas.

interjero ugdymas, liniuote, palete, brezinys

Gražių ir jaukių erdvių projektavimas – tai ne tik tarpusavyje derančių spalvų, medžiagų ar tinkamų baldų ir įrangos parinkimas. Kiekvienas interjeras – tai unikalus interjero savininko asmenybės atspindys.

Kas geriau, jei ne pats žmogus gali žinoti apie tai, kokios spalvos, medžiagos, formos ar erdvės jam labiausiai patinka. Kas geriausiai gali suvokti žmogaus skonio subtilybes, stiliaus savitumus ar galų gale finansines galimybes?

Problema tik, kaip asmeninius prioritetus, norus, pageidavimus atskleisti, suorganizuoti į bendrą visumą bei transformuoti į jaukią ir mielą interjero dizaino aplinką namuose?

  1. Kaip atskleisti interjero savininko potencialius sugebėjimus, sukurti savo kambario, buto ar namo interjerą pačiai, pačiam ar patiems?
  2. Kartais žmogaus sugebėjimai pasirinkti yra akivaizdūs, – bet tiek spalvų, tiek formų ir dar daugiau medžiagų. Kaip suvaldyti visus šiuos pasirinkimus, sukuriant harmoningą aplinką namuose ar biure?

Tai ir yra Interjero ugdymo ar Interjero dizaino pasidaryk pats programos užduotis ir tikslas – atskleisti žmogaus, norinčio dekoruoti savo namų erdves, sugebėjimus papuošti namų erdves savo jėgomis, maksimaliai eliminuojant dažnai pasitaikančias interjero dekoravimo klaidas. Atlikus Interjero ugdymo programos žingsnius, Jūsų, kambarys, butas ar namas gali tapti gero interjero dizaino pavyzdžiu.

Interjero ugdymo žingsnių dėka žmogus, lyg gido po dizaino šalį vedamas, sugebėtų geriau suprasti save ir savo santykį su aplinka, atrastų ir sugebėtų išryškinti savo unikalumą bei atspindėti tai savo interjero detalėse, spalvose ar medžiagose.

Padedant specialiems žingsniams, klientas atras, ką jam reiškia namai, kokiomis nuotaikomis galėtų spinduliuoti namai, kokie jo požiūriu yra idealūs ar svajonių namai.. Ir kai tai bus pasiekta, kurti ir dekoruoti erdvę, kurioje pats žmogus, šeima, draugai ar svečiai jaustųsi patogiai ir gerai, taptų aiškia ir paprasta, lengva ir malonia veikla.

Keletas straipsnių apie interjero ugdymo ar „Kiekvienas iš mūsų yra menininkas, tik leiskite mums jais būti” idėjas:

15 virtuvės interjerų, paprastai ir lengvai

Kukli natūralių medžiagų intervencija baltame namo interjere

Ir kviečiame į kelionę po interjero dizaino šalį, tampant ne tik žiūrovais bet ir kūrėjais.

Dėl savo pasidaryk pats pobūdžio programa yra perkelta į svetainę „Pasidaryk idėjos” –

INTERJERO DIZAINO PASIDARYK PROGRAMA

Sėkmės kūryboje ir atskleidžiant bei ugdant savo sugebėjimus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *