Praktinė programa „Kaip suprasti ir sukurti interjerą?

Mėgėjams, dvejojantiems ir net profesionalams

Kartais jaučiame, kad viešoje ar namų aplinkoje kažkas ne taip. Lyg ir spinta ne vietoje ar sofa per didelė, užuolaidos per ryškios ar šviestuvai per maži.

Kartais trūksta labai nedaug ir detalės, medžiagos, spalvos erdvėje galėtų tiesiog suskambėti.

Kartais lengviau viską pradėti iš pradžių..

Ką daryti?

Atsakymų gali būti įvairiausių. Palikti taip, kaip yra, ir pabandyti užmiršti tai… Klausti kaimynės, ką ji mano apie tai. Kviesti interjero dizainerį ar architektą.

Kokios dar gali būti idėjos?..

balta kede rausvas balionas

Pasidaryti patiems.

Kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą variantą.

O jei nebijote eksperimentų ir ieškote ko nors naujo bei nepatirto, dar vienas variantas – unikali svetainės „Namų dizainas” programa – „Kaip suprasti ir sukurti interjerą”.

Programos teorinė dalis yra keletas straipsnių, kurie yra publikuoti „Namų dizainas” svetainėje.

Susipažinkite, įsisavinkite ir praktikuokite!

Pirma dalis. „Kaip suprasti interjerą” – tai įvadas, 2 straipsniai ir šiek tiek praktikos. Tai – labai arti meditacijos ir turbūt galėtų būti pavadinta interjero dizainas, kaip meditacija.

Išmoksite suvokti ne tik interjero, bet ir kitų meno kūrinių idėjas. Jūsų mintys taps lankstesnės ir imlesnės. Tai geras būdas išvystyti ir padidinti savo sugebėjimus. O tai jau galėsite panaudoti ne tik interjero, architektūros ar dailės kūrinių idėjoms suvokti, bet ir kasdieniame gyvenime. Tai bendravimo su aplinkos elementais kursas.

Antra dalis. „Kaip sukurti interjerą?” – tai vieno straipsnio, tiksliau 1+10 (po nuorodas, esančias straipsnyje ir vedančias į keletą kitų straipsnelių, taip pat reikės atidžiai pasižvalgyti), ir savo norų bei idėjų studija.

Išmoksite pamatyti ir suvokti interjerą, kaip linijų, erdvių, plokštumų; medžiagų savybių, detalių požymių egzistavimo keliose skalių sistemose būdą. Kokia „interjero medžiaginė, spalvinė, erdvinė temperatūra” yra man artimiausia, o mano šeimai, draugams? Ar mano erdvės dekoras galėtų būti pasipuošęs vakardienos detalėmis ar rytdienos atributais?

Išmoksite pamatyti ir pajusti daiktus ne tik savo, bet ir kitų žmonių akimis bei širdimis.

Ir kuomet stebimo ar kuriamo interjero realybė atitiks, sutaps su Jūsų idėjomis ir norais – Jus aplankys susižavėjimo bei džiaugsmo emocijos. Tikslas bus pasiektas – Jūsų interjeras „skambės” arba suprasite, kodėl jis „skamba”.

Ši programa gali pagerinti Jūsų gyvenamas ar darbo erdves, bei transformuoti Jus. Ar atvirkščiai – keisdami save, pakeisite aplinką. Galbūt sugebėsite pati ar pats dekoruoti savo aplinką arba suprasite, kodėl reikalingas interjero dizaineris ar architektas. Tai programa merginai ar vaikinui, moteriai ar vyrui norintiems ir siekiantiems papuošti savo ar kitų žmonių aplinką, taip pat pažinti, galbūt net atrasti Save meno kūrinių ir aplinkos studijos pagalba.

Pirma ir antra programos dalys gali būti studijuojamos atskirai bei viena nuo kitos nepriklausomai. Tai du atskiri ir išbaigti produktai, apjungti šioje programoje.

Skaitykite ir įsisavinkite programos teorinę dalį bei praktikuokitės kiek širdis geidžia.

Jei norite išsamiai susipažinti –

žingsnis po žingsnio padėsime įsisavinti programos medžiagą,

atsakysite į klausimus, kurie padės geriau suprasti programos idėjas, ir kaip tai pritaikyti praktikoje;

taip pat atsakysime į Jums iškilusius ar rūpimus klausimus,

registruokitės programos „Kaip suprasti ir sukurti interjerą” studijoms.

Tai informacinio ir pramoginio pobūdžio, savęs ir savo aplinkos tobulinimo programa, gimusi susiliejus autoriaus architektūros studijų žinioms, architektūrinio interjero projektavimo praktikai, saviugdos bei savitobulinimosi patirtims. Tai nėra akademinis interjero dizaino kursas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *