15 virtuvės interjerų, paprastai ir lengvai

virtuvės interjeras

Dar keletas interjerų iš Švedijos. Tai virtuvių interjerai. Lengvi, paprasti ir žavūs interjerai. Virtuvės nuotraukose, savo paprastumu ir lengvumu, yra panašios, tačiau jeigu įdėmiau pastudijuotume kiekvienos virtuvės interjerą, kiekvienoje atrastume kažką tai savito ir originalaus. Interjerai labai gyvi. Jaučiasi, kad virtuvėse verda gyvenimas arba, kad virtuvėse tikrai įmanoma, gana linksmai ir mielai gaminti maistą; pusryčiauti, pietauti ar vakarieniauti; gurkšnoti arbatą ar kavą.

Virtuvių interjerai, savo idėjiniu neapibrėžtumu ir vidine išraiškos laisve, sukėlė kai kurių minčių. Galbūt tiksliau priminė, kaip yra svarbu, kad interjero dizaineris ar interjero architektas paliktų laisvą erdvę, kliento, kambario, buto ar namo savininko, kūrybai. Tai yra, suteiktų galimybę, klientui pačiam, tolimesnėje interjero egzistavimo eigoje, papildyti interjerą savo paties pasirinktomis detalėmis, elementais ir aksesuarais, tai yra pratęsti kūrybinį procesą. Interjero dizainerio pasiūlytas interjeras, interjero projektas turėtų būti tik karkasas, kurio ribose, ar net išeinant už karkaso ribų, būtų galimas tolimesnis interjero vystymasis, kuriame toliau jau savarankiškai galėtų dalyvauti pats klientas ar klientė.

Interjero projektavime šiuo atveju galimi du variantai. Vienas, kai interjeras suprojektuojamas iki smulkiausių detalių ir praktiškai nieko nebėra ar net nebegalima pridėti: ”viskas pasakyta, nebėra ko pridurti”.

Kitas variantas, kai kambario, buto ar namo interjeras tampa dizainerio ir kliento žaidimo aikštele. Interjero dizaineris bendrais štrichais apibrėžia interjerą: interjero temą, idėją, kai kurias pagrindines interjero detales. Tai yra supažindina klientą su interjero žaidimo taisyklėmis ir toliau estafetę žaisti perduoda klientui. Tai rizikingesnis variantas, bet daugiau interaktyvus kliento požiūriu. Šis požiūris ar priėjimas prie interjero projektavimo yra mažiau prognozuojamas, turi daugiau netikėtumų.

Iš vienos pusės atrodo, kad interjero dizaineris nusimeta nuo savęs atsakomybę už galutinį interjero projektavimo rezultatą, bet iš tiesų tai žymiai didesnė atsakomybė, nes praktiškai nuo šio momento prasideda kliento meninis, konstruktyvinis lavinimas. Interjero dizaineris ar architektas praktiškai neša atsakomybę ne tik už savo, bet ir už kliento idėjas, sprendimus. Projektuotojas turi suvokti, kokiomis linkmėmis potencialiai gali vystytis interjeras, atkreipiant dėmesį į kliento skonį, meninį išsilavinimą (nebūtinai oficialų), finansines galimybes ir kitus faktorius, galinčius įtakoti interjero vystymąsi, interjerui jau esant kliento rankose.

Tai kaip šachmatų partija, numatant dešimtis ėjimų į priekį ir įvairias jos vystymosi galimybes. Galima pralaimėti, bet galima ir laimėti. Bet jei laimėti, tai laimėtų ir projektuotojas ir klientas. Ir dizaineris ir klientas abu taptų lygiaverčiais žaidėjais, o ne vienas žaidėjas, o kitas tik žiūrovas.

virtuvės interjeras 2

virtuvės interjeras 3

virtuvės interjeras 5

virtuvės interjeras 4

virtuvės interjeras 6

virtuvės interjeras 7

virtuvės interjeras 8

virtuvės interjeras 9

virtuvės interjeras 10

virtuvės interjeras 11

virtuvės interjeras 12

virtuvės interjeras 13

virtuvės interjeras 14

virtuvės interjeras 15

foto Alvhemmaklery.

3 komentarai apie “15 virtuvės interjerų, paprastai ir lengvai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *