30, vandens lašeliais apkibusių, vonios kambario interjero idėjų

Vonia – švaros šventovė namuose. Vonios kambarys taip pat gali asocijuotis su relaksacija. Gal būt tai jau kita vonios paskirtis, antrinė po tiesioginės jos paskirties. Tinkamai relaksacijos linkme, tai yra, išryškinant šią papildomą vonios kambario funkciją, suprojektuotas vonios interjeras galėtų padėti atsigauti kūnui ir sielai.

Koks interjero dizainerio tikslas projektuojant vidaus erdves? Ar esate girdėję garsus, muziką sklindant iš radijo imtuvo, kai signalas buvo silpnokas, ir Jūs negalėjote pilnai “pagauti” stoties signalo; aplink trukdymai, Jūsų norimą stotį užgožia kitos, galingesnės stotys. Įsivaizduokime kliento pageidavimus, norus, vizijas interjerui, – kaip garsus, kalbą ar muziką, kokias tai melodijas, sklindančias iš daugiau ar mažiau trukdžių užgožiamos radijo stoties. Interjero dizaineris turėtų sugebėti nustatyti radijo imtuvą, – tai yra kliento norus, pageidavimus, idėjas, – tiksliai ant norimo dažnio stoties. Jei perduodami signalai per silpni ir užgožiami kitų galingesnių stočių, interpretuoti perduodamą programą, tai yra – kliento pateikiamas idėjas, norus, pageidavimus. Kai kurie žmonės, aišku, ir patys gali gerai nusistatyti ant “norimo dažnio stoties”, – susikurti daugiau ar mažiau patrauklų interjerą.

Interjero dizaineris, architektas turi dar vieną pareigą. Jūs jau puikiai girdite perduodamą programą norima stotimi, bet Jūs, Jūsų klientas nori sustiprinti garsus, melodijas, –  tai garso ekvalaizerio ir stiprintuvo funkcijos. Šios funkcijos reikalauja didesnio profesionalumo: tai kliento idėjų suvokimas, komunikavimas ir išryškinimas interjero dizaino išraiškos formų, detalių elementų, aksesuarų pagalba. 

Interjero dizainerio, architekto tikslas ir projektavimo, kaip darbo prasmė yra norimo rezultato pasiekimas ir efekto sustiprinimas. Grįžtant prie relaksacijos temos vonios interjere, tai būtų šios idėjos atradimas, sustiprinimas ir išreiškimas, tai yra komunikavimas tam tikromis detalėmis, plokštumomis, formomis, erdvėmis.

vonios interjeras su miško vaizdu

Kaip tai pavyksta praktikoje, galite pamatyti kolekcijoje nuotraukų su įvairiausiais  vonios kambariais. Pabandykite pažvelgti į interjerus pro relaksacijos, atsipalaidavimo prizmę. Ką Jūs beatrastumėte nuotraukose, ar tai būtų Jums patinkanti vonios forma, ar įkvėpiantys dekoratyviniai elementai, ar vaizdai, kuriais galime žavėtis pro langus – pajauskite, ar tai padeda atsipalaiduoti? Ar tai suteikia poilsį kūnui? Ramybę Jums?

Kai kurie vonios kambariai papuošti augalais, kas suteikia gamtos artumo įspūdį. Taip pat rasite vonios kambarių su Jums patrauklia spalvine gama. Medžio apdaila taip pat vaidina svarbų vaidmenį kai kuriose vonios patalpose.

Langai vonios kambariui suteikia erdvės atvirumo pojūtį. Daugelis vonios kambarių, žemiau esančiose nuotraukose, yra šiuolaikiški, bet Jūs pastebėsite keletą, išsiskiriančių klasikiniais elementais, bet puikiai prisitaikančių ir praturtinančių šiuolaikinio interjero dizaino koncepcijas.

Pažiūrėkite ir parašykite , ką Jūs galvojate apie šiuos vonių kambarius?

Skirkite tam laiko, nes kiekvienas erdvė turi daug ką papasakoti ir pasakyti. Tai kaip mažos ar didelės knygos..

Vonia medinių grindų lygyje

Mozaika atsikartojanti sienose; medinės lentos, laikančios kriauklę ir apvalų indą kitoje kambario pusėje, kurie savo apvaliomis formomis perduoda estafetę voniai ir lango rėmui, kuris kartu su savo vaizdais už lango, krisdamas į veidrodžio gelmę, sugrįžta į kambario erdvę.

Apvalios formos vonios interjerehidroterapinė vonia grindų lygyjeRaudonos spalvos vonios interjereStačiakampių formų vonios kambario įranga

Vonios kambarys atskirtas gyva židinio ugnelės sienute.

Židinys, tamsaus medžio apdaila vonios kambario interjereKampinė vonia dideliame vonios kambaryjeGėlė prie lango juodai baltame vonios interjere
Vonios kambario interjero vizualizacijaLauko gėlių akcentai vonios interjereAkvamarino spalvos akcentai, klasikinės detalės vonios interjere Vonios kambario su židiniu interjeras Plastiškos formos vonia rudos spalvos sienų foneJuodos spalvos voniaVonios su ilgu koridoriumi interjerasVonia kaip ledo blokas priešais židinįvonia dubuolangeliai-iliuminatoriai vonios kambaryje Vonia-baseinas-jūrabalta vonia žiemąminimalistinė voniavonia su rūku pro langusPuikių formų vonia interjereVonios kambario siena apklijuota apmušalais Juodos spalvos akcentai vonios interjeretašytos medinės sijos vonios interjereSkaidraus stiklo voniavonia-baseinas

freshome

  7 comments for “30, vandens lašeliais apkibusių, vonios kambario interjero idėjų

    Comments are closed.