Drugelių sodas mergaitės kambaryje

Taip greitai atėjus pavasariui ir pražydus pirmosioms snieguolėms, pradedame svajoti apie sodų žydėjimą ir artėjančią šilumą. Pakvieskite tikrąjį pavasarį į savo namus sukūrę drugelių sodą mergaitės kambaryje.

Dekoruokite langus užuolaidomis, kuriose skraido drugeliai, pinasi saulučių puokštės, o mažuose inkiliukuose tupi pavasario šaukliai – paukšteliai. Mergaitės kambariui suteiksite žaismingumo rinkdamiesi audinius su skirtingais, tačiau tarpusavyje gražiai derančiais raštais bei spalvomis.

Argi ne puiku lietingą dieną paskaityti knygą jaukiai įsitaisius ant palangės su pastelinėmis pagalvėlėmis, ant kurių skraido pulkas drugelių, kvepia gėlės. Patieskite ant lovos lovatiesę ištapytą smulkiais žiedais ir kasdien galėsite su vaikais vartytis po savo nuosavą minkštą pievelę. Apjuoskite kambario sieną lipduku paukštelių girlianda ir susiruoškite rinkti pirmųjų žiedų pražydusių tiesiog ant stebuklingo sodo kilimo. Subtilus ir išradingas kambario dekoras suteiks daug gerų emocijų ir sukurs gražius vaikystės prisiminumus.

Piccoli – vaikų interjero e-butikas linki Jums gražaus pavasario ir nepamirštamų akimirkų praleistų su savo vaikais!

audiniai mergaites kambaryje piccoli

audiniai mergaites kambariui piccolli 1sienos lipdukas girlianda kilimas mergaites kambariui

Taip pat galite paskaityti apie Piccoli miško temą vaiko kambario interjere.