26 nuostabios idėjos svetainės kambario interjerui

Interjero dizaino detales, aksesuarus tinkamai pritaikius svetainei, kambario interjeras suskamba kita melodija. Kokiais interjero motyvais tegul skamba mano svetainė?

Svetainės interjeras turi didžiulį poveikį Jūsų nuotaikai ir gėrovei. Svetainės kambario dizainas, – tai stebuklinga lazdelė, kuria galima įtakoti savo dvasinio, emocinio ir fizinio komforto ribas.

erdvus svetainės kambario dizainas

Svetainė yra populiariausia vieta namuose priimti svečius, šeimos nariams susirinkti ir aptarti dienos įvykius, atsipalaiduoti po ilgos darbo savaitės ar pasidžiaugti televizijos programa kartu. Dažniausiai šis kambarys yra pirmame namo aukšte ir jame kunkuliuoja įvairiausia veikla.

Svetainės interjeras turėtų sukurti jaukumo atmosferą ir nuteikti Jus ar Jūsų svečius draugiškam bendravimui. Projektuojant svetainės interjerą, pirmiausia reikėtų nuspręsti kokiam tikslui bus skirtas šis kambarys. Reikėtų prisiminti, kad šis kambarys turėtų būti patogus ir interjero dizaino stilius sukurtų ir palaikytų pageidaujamą nuotaiką, nes tikėtina, kad šiame kambaryje Jūs, Jūsų šeima ar draugai praleisite gana daug laiko.

Atraskite naujų svetainės kambario dizaino idėjų, kurios įkvėps Jus, padės įgyvendinti Jūsų norus ir svajones.

Peržiūrėjus svetainės interjerų nuotraukas, praplėskite svetainės kambario erdvę savo mintyse, apjunkite svetainės kambario erdvę su virtuvės ir valgomojo erdve, atverkite svetainės bendrą erdvę vaizdams už lango. Eksperimento mintyse rezultatas, kas galėtų susiprojektuoti, pažiūrėkite šiuose svetainės kambario interjeruose.

2011 gyvenamojo kambario dizainas

Gamtos oazė, samanų ir kerpių spalvomis įsipindama į sodrias paviršių faktūras, kaip saugi užuovėja miesto sumaištyje.

svetainės kambario interjero vizualizacijapiano gyvenamojo kambario dizainaspaprastas gyvenamojo kambario dizainaspanoraminis svetainės kambario dizainaspalėpės gyvenamojo kambario dizainasoranžinis gyvenamojo kambario dizainasbaltas gyvenamojo kambario dizainasmedžiu dekoruoto svetainės kambario dizainasmažo svetainės kambario dizainaskampinis svetainės kambario dizainaseklektiškas gyvenamojo kambario dizainasdetalus gyvenamojo kambario dizainasbaltai oranžinis gyvenamojo kambario dizainasbaltas svetainės kambario dizainasbaltai juodai dryžuotas gyvenamojo kambario dizainasapvalaus svetainės kambario dizainasvakarėlių svetainės kambario dizainasšviesus, baltas svetainės kambario dizainasšvediškas svetainės kambario dizainasšiltas gyvenamojo kambario dizainasseksualus svetainės kambario dizainasspalvingas svetainės kambario dizainas

freshome

  8 comments for “26 nuostabios idėjos svetainės kambario interjerui

 1. elenamonro@yahoo.com
  2015/10/02 iš 10:22

  Už konsultacija 30€/val. Kitos paslaugos, kaip projektų paruošimas, baldų tapetų, dažų, šviestuvų parinkimas, už papildomą kainą.

 2. Namų dizainas
  2012/02/27 iš 14:26

  Kainos daugiau priklauso nuo kliento galimybių, norų ir nuo ekonominės situacijos:)

 3. brigita
  2012/02/22 iš 10:09

  Sveiki,
  Kiek kainuotų namų dizainerio konsultacija, kaip pakeisti kambarį (sienų spalva, baldų išdėstymas, apšvietimas)?

 4. jolanta
  2011/10/02 iš 18:25

  aciu butinai pasinaudosiu patarimais

 5. greta
  2011/08/03 iš 22:39

  Noriu pakeisti namus, truputuką, nes namai tušti, svetainę tai pat, nuomojamas namas tad nelabai noriu daug išlaidauti, bet taip gyventi jau nebenoriu, nemiela grįžti i namus. Gal galetumet ka nors patarti.

  Namų dizainas: skambinkite tel. +370 687 18793

Komentarai negalimi.