23 kvapą gniaužiantys miegamieji su panoraminiu vaizdu į vandenyną

japoniškas miegamojo interjeras

Miegamojo intejeras tampa gamtos dalimi, originalaus interjero dizaino miegamuosiuose kambariuose su panoraminiais vandenyno vaizdais.

Manau, kad neatrastume žmogaus, nenorinčio dienos ar kitos praleisti prie jūros. O jei tai būtų apartamentai, iš kurių vandens platumomis  galėtumėte žavėtis pro savo miegamojo langą ir, kuris tarytum valtelė plūduriuoja ant bangų? Ir jeigu miegamojo interjero dizainas savo nepakartojamu grakštumu įsilietų į visa apimantį gamtos alsavimą? Manau abejonių neliktų. Jūra, akimis pasiekiama iš miegamojo kambario lovos, ir interjero dizaino, dekoro ir apdailos elementai, tauriai skambantys, gamtos ir žmogaus kuriamoje spalvų, medžiagų ir paviršių įvairovėje. Gražu?

Nekilnojamasis turtas prie jūros yra  daugelio žmonių pageidaujamas ir vertinamas pirkinys. Ne kiekvienas gali įsigyti nekilnojamąjį turtą, esantį ant vandenyno ar jūros kranto, nes tokiose vietose pastatai yra rečiau parduodami ir brangesni. Nors nekilnojamasis turtas ant vandenyno kranto yra tarp brangiausių, bet tai yra ir išlieka viena iš geriausių investicijų. Nekilnojamasis turtas pajūryje beveik visa laiką išlaiko savo vertę. Recesija ir kiti neigiami ekonominiai faktoriai turi mažesnį poveikį.

Nesiūlysiu Jums įsigyti namo, buto ar apartamentų prie jūros, tik norėčiau parodyti Jums, kvapą gniaužiančių miegamųjų kambarių, apsigyvenusių statiniuose ant vandenyno kranto ir besidžiaugiančių žydru dangumi, bei puikiais atogrąžų paplūdimiais. Kai kam nusišypsojo laimė gyventi šalia vandenyno ir džiaugtis tuo grožiu ištisus metus, na bet mes mažų mažiausiai galime pasižvalgyti ir pasidžiaugti šių puikių miegamųjų kambarių interjerais ir panoraminiais vandenyno vaizdais. Mėgaukimės!

(Pagal freshome)

saulėtekis pro miegamojo langusmedžiu dekoruotas miegamojo interjeras vilojemėlynojo vandens vaizdas iš miegamojomiegamasis su vaizdu į jūrą ir į kalnusmiegamasis su vaizdu į vandenynąmiegamasis viloje šalia vandenynomiegamojo kambario interjeras ir eksterjerasmiegamasis su vaizdu į jūrąmiegamojo vaizdas vakarevilos miegamojo vaizdaspuikus ryto vaizdas iš miegamojoraudonas miegamasis kambarysrausvas miegamasis su vaizdu į vandenynąrytas vilos miegamąjamesvajonių miegamojo vaizdasšviesus megamojo dizainasvaizdas į vandenyną iš miegamojovaizdas į vandenyną iš šiuolaikinio miegamojovandenyno vaizdas iš miegamojo namevėsus miegamojo kambario vaizdasvilos saloje miegamojo vaizdas

  2 comments for “23 kvapą gniaužiantys miegamieji su panoraminiu vaizdu į vandenyną

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.