23 kvapą gniaužiantys miegamieji su panoraminiu vaizdu į vandenyną

japoniškas miegamojo interjeras

Miegamojo intejeras tampa gamtos dalimi, originalaus interjero dizaino miegamuosiuose kambariuose su panoraminiais vandenyno vaizdais.

Manau, kad neatrastume žmogaus, nenorinčio dienos ar kitos praleisti prie jūros. O jei tai būtų apartamentai, iš kurių vandens platumomis  galėtumėte žavėtis pro savo miegamojo langą ir, kuris tarytum valtelė plūduriuoja ant bangų? Ir jeigu miegamojo interjero dizainas savo nepakartojamu grakštumu įsilietų į visa apimantį gamtos alsavimą? Manau abejonių neliktų. Jūra, akimis pasiekiama iš miegamojo kambario lovos, ir interjero dizaino, dekoro ir apdailos elementai, tauriai skambantys, gamtos ir žmogaus kuriamoje spalvų, medžiagų ir paviršių įvairovėje. Gražu?

Nekilnojamasis turtas prie jūros yra  daugelio žmonių pageidaujamas ir vertinamas pirkinys. Ne kiekvienas gali įsigyti nekilnojamąjį turtą, esantį ant vandenyno ar jūros kranto, nes tokiose vietose pastatai yra rečiau parduodami ir brangesni. Nors nekilnojamasis turtas ant vandenyno kranto yra tarp brangiausių, bet tai yra ir išlieka viena iš geriausių investicijų. Nekilnojamasis turtas pajūryje beveik visa laiką išlaiko savo vertę. Recesija ir kiti neigiami ekonominiai faktoriai turi mažesnį poveikį.

Nesiūlysiu Jums įsigyti namo, buto ar apartamentų prie jūros, tik norėčiau parodyti Jums, kvapą gniaužiančių miegamųjų kambarių, apsigyvenusių statiniuose ant vandenyno kranto ir besidžiaugiančių žydru dangumi, bei puikiais atogrąžų paplūdimiais. Kai kam nusišypsojo laimė gyventi šalia vandenyno ir džiaugtis tuo grožiu ištisus metus, na bet mes mažų mažiausiai galime pasižvalgyti ir pasidžiaugti šių puikių miegamųjų kambarių interjerais ir panoraminiais vandenyno vaizdais. Mėgaukimės!

(Pagal freshome)

saulėtekis pro miegamojo langus
medžiu dekoruotas miegamojo interjeras viloje
mėlynojo vandens vaizdas iš miegamojo
miegamasis su vaizdu į jūrą ir į kalnus
miegamasis su vaizdu į vandenyną
miegamasis viloje šalia vandenyno
miegamojo kambario interjeras ir eksterjeras
miegamasis su vaizdu į jūrą
miegamojo vaizdas vakare
vilos miegamojo vaizdas
puikus ryto vaizdas iš miegamojo
raudonas miegamasis kambarys
rausvas miegamasis su vaizdu į vandenyną
rytas vilos miegamąjame
svajonių miegamojo vaizdas
šviesus megamojo dizainas
vaizdas į vandenyną iš miegamojo
vaizdas į vandenyną iš šiuolaikinio miegamojo
vandenyno vaizdas iš miegamojo name
vėsus miegamojo kambario vaizdas
vilos saloje miegamojo vaizdas

2 komentarai apie “23 kvapą gniaužiantys miegamieji su panoraminiu vaizdu į vandenyną”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *