Intriguojančių baldų ir dekoro šviesoje

Vaikštinėjant iš kambario į kambarį, namo interjeras tiesiog kalbina vintage stiliaus kalba, išsireikšdamas vis naujomis ir kitomis dizaino detalėmis. Kiekvienas baldas, šviestuvas, židinys – baro kėdžių formos ir sėdimų dalių ornamentuoti paviršiai, šaldytuvo apdaila virtuvėje, pagalvėlės ant baltai dažytos, metalinės sofos hole, komodos durelės, kaip nespalvoto televizoriaus ekrane sustingusi akimirka svetainės kambaryje – skirtingais motyvais bei įvairiomis užuominomis įsilieja į prisiminimus sukeliantį ir apmąstymus skatinantį pokalbį.

Namo interjeras suprojektuotas Charles de Lisle dizaino dirbtuvių, įsikūrusių San Franciske, JAV, jėgomis. Jau 25 metus dizaino dirbtuvių vadovas praktikuojasi ir kaupia patirtį keramikos, metalo dirbinių, nestandartinių baldų ir produktų dizaino, interjero dizaino bei dekoravimo srityse. Dizainerio Charles de Lisle žodžiais: ” – Svajojant apie puikius ir įdomius būdus, suteikti gyvybę materialiam pasauliui aplinkui mus”. 

Kviečiame pasigėrėti  modern ir vintage stilių detalėmis žybsinčia bei alsuojančia William Wurster ranča Portola slėnyje, Kalifornijoje. Namas tiesiog šurmuliuoja savo charakteriu, išreikštu intriguojančiais baldais, paprastais bei  žaviais dizaino ir dekoro elementais.

komoda-nespalvotoje-nuotraukoje

staliukai-medžio-tąšai

šviestuvas-baltos-sienos-fone

medinis-šviestuvas-medinių-lentelių-fone

spalvų, faktūrų, šviesos žaismas kambaryje

spalvota vonios spintelė su kriaukle

ugnies židinyje ir baltos sienos apdailos kontrastas

sena spintelė baltų sienų fone

židinio ugnies nugalėta balta sienos spalva

poilsio kampelis prie lango

desiretoinspire

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.