Gyvenamas namas – puikus spalvinis interjero sprendimas

Tai dviejų aukštų gyvenamas namas Sietle, JAV suprojektuotas Pb Elemental Architecture. Trys miegamieji, darbo kambarys, atviro plano svetainė su erdviu valgomuoju ir virtuve, trys vonios kambariai. Namo fasade esantys langai ne tik natūraliai apšviečia patalpas, bet  ir paveikslus, kabančius ant sienų. Namo fasadas vakare

namo fasadas kiemo pusė

Spalvos paprastos, bet derinys tobulas, tiesiog iš spalvos lengvai pereinantis į faktūrą.

Laiptai į antrą aukštą

Namo interjerą galima  suvokti skonio receptoriais. Kokius vaisius ar uogas primena paveikslas ant sienos, o kilimas, o pagalvėlės? Ar vaisiai, daržovės, kurie asocijuojasi su intejero spalvomis, faktūromis savo skoniais derinasi tarpusavyje?

paveikslas, langai vitrinos namo svetainės interjere

Namo interjeras savo dvasia kiek primena Le Carbusier, Cabanon. Galbūt Cabanon interjeras, spalvos, medžiagos inspiravo architektus šiam projektui.

namo svetainės interjeras su vaizdu į kiemą
Virtuvės komplektas namo interjere

Šviesos bangos lūžta aiškiai matomoje spalvų paletėje: raudona, geltona, žalia, šviesiai ruda, ruda, juoda ir balta.  Spalvos keliauja po visas namo erdves tvyksteldamos paveiksluose, balduose, architektūrinėse detalėse ir eksterjero elementuose.

valgomojo stalas namo interjere
Virtuvės spintelės namo interjere
kiemelis, vonia namo interjere

Ramus vonios interjeras. Mozaikinės plytelės dengia visą sieną ir vertikalią sienutę po vonia. Lyg plūduriuoja baltas vonios paviršius. Sienos viršuje, per visą sieną išsitiesia lango niša. Puiki natūrali šviesa krinta pro langą. Už lango boluoja žali medžio lapai.

Išbaigta ramybė. Galbūt dar taip galėtume pavadinti šį projektą.

foto: freshome

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *