Idėjos prieškambario interjerui namuose

Sužavi išradingumas panaudojant tam tikras detales, jų derinius namų, butų, kambarių erdvėse. Šiandien apžvelkime keletą prieškambario interjerų nuotraukų. Gana įprastos, dažniausiai skirtos tik batams nusispirti ar padėti į batų dėžę, lietpalčiui pasikabinti ant vinies ar pakabos patalpos erdvėmis lengva gija pravinguriuoja išradingumas.

spintelės prieškambario interjere

Neturint pakankamai erdvės namuose, nedidelį plotelį prieškambaryje galima skirti namų biurui. Ryškiai žalios spalvos spintelė su pintu krepšiu, pritvirtintu prie vienos spintelės sienutės, popieriaus skiautelės su užrašytais pavadinimais, prilaikomos magnetukų, spausdintuvas ant spintelės viršaus – tai ofisas prieškambaryje. Angliška raidė & (liet. ”ir”) dar sustiprina idėją, kad ši patalpa atlieka ne tik prieškambario funkcijas namuose.

melsvai jūrinis prieškambario interjeras

Prieškambaryje gali pradėti vystytis namo ar buto dekoro spalvinė gama. Aukščiau esančioje nuotraukoje matome melsvos spalvos lenteles sienos apatinėje dalyje ir baltai dažytą sieną viršutinėje dalyje. Grindų medžio galsvai ruda spalva lengvai pasikartoja kitose prieškambario detalėse, lengvai įsijungdama į spalvinį detalių žaidimą.

sofa prieš langą prieškambario interjere

Puiku, jei prieškambaryje atsiranda niša. Nišoje įrengus suolą ir ant suolo pamėčius pagalvėlių, nišą prieškambaryje galima skirti poilsiui, lengvam pasėdėjimui. Po suolu esančioje dėžėje galima susidėti kokius tai rečiau ar dažniau naudojamus daiktus.

laiptai prieškambaryje

Buto per kelis aukštus ar keleto aukštų namo prieškambaryje dažnai atsiranda laiptai. Aukščiau esančioje nuotraukoje medinės grindys, mediniai laiptai tampa jungiamąja grandimi, jungiančia prieškambario dekoro elementus  su kitame aukšte esančiomis apdailos detalėmis. Baltas kiliminis takas ant laiptų, baltos spalvos sienos ir kiti balti akcentai yra lygiaverčiai medinių detalių varžovai prieškambario erdvėje. Du dideli žibintai padrąsina ir kviečia užeiti.

prieškambario interjero idėjos

Kietos ir šaltos interjero detalės, prieškambaryje šiek tiek suminkštintos spalvotais veidrodžio rėmais. Stiklo sietynas įneša šiek tiek trapumo į prieškambario erdvę. Iš antikos laikų į dabartinį laiką ar bent jau į ne tokią tolimą praeitį sugrąžina mediniai durų apvadai.

laiptai, lipdukai ant sienos

Lipdukai ant baltos sienos, vėjyje besisupuojančiais lapeliais krinta ant kilimine danga dengtų laiptų pakopų.

spintelės prieškambario interjere

Erdvus ir praktiškas prieškambaris. Spintelės idealiai tinka batams susidėti. Kiekvienam šeimos nariui gali būti skirtos atviros lentynos įvairioms smulkmenoms laikyti. Kabliukai skėčiams, raktams.

valgomojo stalas, kėdės hole

Erdvus prieškambaris ar holas gali atlikti valgomojo kambario paskirtį namuose.

šešiakampio formos lentynos prieškambaryje

Šešiakampio formos lentynos įvairioms smulkmenoms susidėti, originali skėčių kabykla.

rankdarbiai prieškambario interjere

Savo rankdarbiais papuoštas prieškambario interjeras suskambės tik Jūsų kurtomis melodijomis, prakalbės tik Jūsų kurtomis eilėmis.

Homeklondike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *