Linijos estetika balto buto interjere

Elegantiškas buto interjeras. Gana aukštos lubos, didelis langas, medinės grindys yra praėjusio amžiaus pradžios statybos palikimas. Butas yra 1905 m. statytame name. Buto plotas 39 m2. Pagrindinis kambarys atlieka svetainės, valgomojo ir miegamojo kambarių funkcijas. Atviros nišos, buvusių durų vietose, jungia pagrindinį buto kambarį su virtuve ir koridoriumi, iš kurio galima patekti į vonios ir wc patalpą.

Buto sienos, lubos, grindys dažytos balta spalva. Dėka šviesių lubų, sienų, grindų ir natūralios šviesos, krintančios pro langą, butas šviesus ir erdvus. Į akis krinta rūpestingas šviestuvų, baldų parinkimas.

Praeitame straipsnelyje buvo rašyta apie „paoranžintą” nespalvotą interjerą bute. Kuo panašūs ir kuo skiriasi šių butų interjerai?

Panašūs, kad gana lengvai galima abiejų butų interjerus suskaidyti į sudedamąsias dalis ir susigaudyti kame erdvių dekoravimo grožybių paslaptys, kame yra tie kertiniai akmenukai, įkvepiantys ir palaikantys interjeruose estetikos dvasią. Abiejų butų papuošimas gana minimalūs: ankstesnysis – spalvomis, šis – spalvomis ir netgi baldais, detalėmis.

Šiame straipsnelyje aprašomo buto interjero nepavadintume nespalvotu. Plokštumos – tiesiog baltas. Pažiūrėkite į žemiau esančią nuotrauką. Pastebėkite linijas, – vertikalias sienų, horizontalias lubų, grindų ir plastiškas linijų kreives balduose, šviestuvuose, vazose.

Linijos, linijų plastika baltoje stačiakampėje erdvėje tampa pagrindiniais „žaidėjais”, kertiniais interjero akmenukais. Valgomojo kėdžių linijos lieka tik ažūriniais baltais, plastiškais karkasėliais kambario erdvėje. Sofų, vienos ir kitos, linijos įsisupa į „besikalbančias” tarpusavyje lenktas plokštumas. Plastiškos sofų plokštumos jau turi ir minkštus medžiaginius paviršius, spalvas ir raštus. Stiklinės vazos kiek atvėsina karštoką sofų pokalbį, prie kurio karščio buvo prisidėję, kiek nuošaliau laikęsi šviestuvai.

Taigi, buto interjeras, kalbinantis mus savo linijomis, faktūromis, ir tik po to šiek tiek spalvomis. Gana sudėtinga sukurti interjerą, panaudojant linijas, kaip pagrindinę interjero dizaino idėją, interjero estetikos varomąją jėgą. Ir jas apvilkti ne tik spalvotais, bet ir tarpusavyje subtiliai derančiais medžiagų paviršiais.

Tačiau mes turime laimėtoją – geriausio linijų ir paviršių žaismo buto erdvėse kategorijose.linijos, spalvos, paviršiai buto interjere

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere2

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere3

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere4

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere1

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere6

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere6

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere9

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere7

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere10

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere12

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere16

linijos, spalvos, paviršiai buto interjere15

Digs Digs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *