Ar tu matei saulės blyksnius tarp eglės šakelių miške?

Salės interjeras, projektuotas ir įgyvendintas 2000 m.

Nusvirusios eglių šakos. Tarp šakų, pro plyšelius tarp spyglių… Kartais, praskleidus medžių šakas ir akis pakėlus aukštyn, akis apakina saulės blyksniai, kai kur į akis krinta dangaus žydrynė, kai kur dangaus beribėje plūduriuojantys balti debesėliai. Ant krūmokšnių lapelių spindi rasos lašeliai, voratinkliai kimba ant veido ir rankų, grybų kvapas kutena nosį, po kojomis minkštai linguoja samanų patalai.

Salės projektas, taip pat lubų dizaino projektas buvo tik plokštuminis. Tai galima pavadinti salės lubų planu, kuris įgavo trimates formas, tik projektą įgyvendinant pastato palėpės erdvėse.

Interjero dizaino formas galima suprojektuoti, sumodeliuoti projektavimo programomis.

Arba įsivaizduokime, kad protas ir yra kompiuteris, ir jame taip pat galima kaip kompiuterio ekrane, pavartyti, pasukinėti erdvinį 3D patalpos vaizdą. Protas tampa nestatiškas, judrus. Kai kurie žmonės šį sugebėjimą turi savaime, kai kurie gali tai išlavinti.

Apžvelkite erdvę, kurioje esate šiuo metu. Pabandykite sukurti kambario ar erdvės, kurioje esate, kopiją savo vaizduotėje. Užsimerkite. Ar matote kambarį? Iš kurios vietos žiūrite į kambarį? Iš kažkurio tai taško savo galvoje? Pabandykite pažiūrėti iš kito taško. Ar matote save sėdintį,(-čią) kambaryje, kambario interjero detalių aplinkoje? Pažiūrėkite į kambario interjerą, kuriame sėdi, guli ar stovi Jūsų kūnas, iš viršaus. Tegul Jūsų vidinės akys būna ties lubų paviršiumi. Kas žiūri į kambario interjerą? Pažiūrėkite iš apačios, iš erdvės taško maždaug 10 centimetų žemiau savo batų, ar šlepečių ar kojų padų. Pabandykite pakaitalioti žiūrėjimo taškų vietas, pagreitinkite kaitaliojimo tempą. Jei tęsite, tai kažkuriuo tai momentu, ką nors įdomaus ar netikėto suvoksite apie save ar savo kambario ar erdvės, kurioje esate interjerą ar eksterjerą.Salės palėpėje interjeras

Lubų dizainas salės patalpoje

Lubų dizaino salėje fragmentas

Gipso kartono lubų dizaino fragmentas

1 komentaras apie “Ar tu matei saulės blyksnius tarp eglės šakelių miške?”

  1. Visiškai sutinku, jog medis interjere yra puiki išeitis susikurti jaukumą, ilgaamžiškumą ir grožį. Gaila, jog šiais laikais mažai kas tai supranta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *