29 gėlėmis pasipuošusios miegamojo interjerų idėjos

Saulutė vis dažniau žvilgčioja pro langą, vėjelio prisilietimai darosi vis švelnesni. Kaip paspartinti pavasarines nuotaikas savo namuose?

Kaip sakoma, kuria „koja išlipsime iš lovos” ryte, tokia nuotaika lydės mus visą dienąTad, kad jaustis žvaliai ryte ir vakare, tai, ką mes matome pramerkę savo akis, vaidina ne patį mažiausią vaidmenį mūsų gyvenime. Pakvieskime ir apgyvendinkime pavasariu alsuojančias interjero detales savo miegamąjame kambaryje. Kas gi geriausiai simbolizuotų gamtos atgimimą miegamąjame? Pavasariniams jausmams prabusti ir užlieti kambario erdvę labiausiai tiktų – gėlės. Kokioje formoje pasirinksime gėles interjere – gėlėtus tapetus ar gyvų gėlių puokštę vazelėje? Medžiagos gėlėtais raštais – patalynė, lovatiesė ant lovos, užuolaidos ant lango ar kilimas ant grindų, nėra pačios lengviausios ir pigiausios priemonės pasikeitimams namuose įgyvendinti. Gėlės miegamąjame – pamerktos vazoje, ar vazonėlis su besiskleidžiančiais gėlės žiedais, lengvai ir nesudėtingai padėtų mums mėgautis pavasariu namų erdvėje. 

Gyvos gėlės ir gėlėti ornamentai audiniuose papildys vienas kitą. Mėgaukitės miegamojo interjero idėjomis nuotraukose žemiau!

balta patalyne gelsva zalsva spalvos miegamasisbalta lova zalsva violetinegeltonos geles salia lovos

geleta patalyne lovageles zalia balta patalyne lovageliu vaza miegamasis
geltonos zalios geles lovamedelis miegamasis zalsvageltona kede, paveikslas, miegamasis
geltonos gelytes, lovamelsva geltona miegamasismelsva, zalia geles, lova
geltonos tulpes, raudona sviestuvasminksta lova, pagalvelespesinys ant lovos galvugalio, sienos
purpurines geles patalynepurpurines geletos pagalveles
raudonos geles langas lova
rausvos geles, zalias uztiesalas, lovos galvugalisrozes vazoje, pagalvelesesmulkus geliu ziedeliai, veidrodis, miegamasistapetai sviestuvas dekoras lovatrys paveikslai geles lova miegamasistulpes ant palanges, lovavaza geles ivairiaspalves lovabalkiai, sena medine detale virs lovosvaza, gele, lapeliai, miegamasiszali augalai miegamasiszalia melyna violetine miegamasis