Pasiimkime namą į kelionę su savimi

Daugelis iš mūsų mėgstame keliauti. Įsivaizduokite akimirkai, kad Jums nebereikia traukti iš spintos rūbų, visų higienos priemonių, pirmo būtinumo daiktų ir grūsti visa tai į visada per mažus lagaminus. Įsivaizduokite, kad galėtumėte keliauti su visu namu. Architektas Dymitr MalcewH2ORIZON – bendrovės, besispecializuojančios plūduriuojančių konstrukcijų gamyboje, užsakymu, sukurė namą, pūduriuojantį ant vandens. Namas yra pastatytas ant vandenyje plūduriuojančios platformos, kuri matomai be didelių apribojimų gali judėti vandeniu iš vienos vietos į kitą. Namo fasadai tai nuo grindų iki lubų įrengti langai, pro kuriuos galima žvalgytis kur tik širdis geidžia ir siekia akys.

Standartiniame namo variante paprastai būna įrengti du miegamieji, du vonios kambariai, gyvenamasis kambarys, virtuvė ir lauko terasa. Nors tai yra namo ant vandens dizaino standartai, patalpų išdėstymas gali būti pritaikytas pagal individualius pirkėjo poreikius. 

Pažvelkite į plaukiojančio namo nuotraukas. Pavydo nežadinam, o kam šiek tiek kirba paširdyje, transformuokite tai į įkvėpimą: ” – Taip gali būti, ir aš džiaugiuosi, kad kas tai gali įsigyti ir turėti plaukiojančius namus!” O gal tai Jūs?

plaukiantis namasnamo ant vandens vidaus erdvesnamo ant vandens svetaine

namo ant vandens miegamasis
namas ant vandens perspektyva