Kaimo trobėsių ir arklidžių rekonstrukcija Belgijoje

18-ojo amžiaus fermos ir arklidžių rekonstrukcija, kaimo trobėsius pavertusi originaliais namais. Puikus stiklo ir mūro sienų derinys. Norėjosi parašyti stiklo ir mūro kontrastas namo fasaduose. Turbūt taip ir yra… Iki smulkiausių stiklo šukelių ir akmenukų… Atrodo, kad stiklas ir plytos yra kontrastingos, „viena su kita kovojančios” medžiagos, bet iš esmės, ir viena, ir kita yra gaminamos ar „kilusios” iš smėlio smiltelės.

Kontrastą sukuria glotnus ir blizgantis stiklo ir grubiai matinis plytų paviršiai.

Projektas autorius – Studio FARRIS Architects iš Antverpeno, Belgija, kurią įkūrė italų architektas Giuseppe Farris, savo projektais pabrėžiantis ir išryškinantis aplinkos bei kultūrinio paveldo galimybes architektūriniuose statiniuose.

Centrinis elementas namuose yra kabantis židinys, beveik 6 metrais nutįsęs nuo lubų. Apie vaizdus pro langus nėra ką ir kalbėti.. ir visiškai ne svarbu iš kurios pusės žiūrėti – iš lauko į namo vidų, ar iš vidaus į lauką..

fermos rekonstrukcija stiklo fasadasfermos rekonstrukcija stiklo fasadas interjero vaizdassvetaine purpurine sofa didziulis zidinys

fotelis zidinys auksti langailangai, fotelis, sofa, svetainevirtuve, metalas, plytu siena
medines durys baltos sienos

Ir nesvarbu, ar žiūrėti dienos šviesoje ar vakaro sutemoms artėjant. Fantazija realybėje!

svetaine, koridorius, eksterjerasvaizdas vakare, interjeras is lauko

fasadas vaizdas vakare sviesa

www.studiofarris.com