Vyriškai industrinis lofto interjeras iš arčiau

Tvirtos, ilgai nežaidžiant, kiek pabaltintos plytų sienos. Atviros, grubiai natūralios, betoninės lubos ir sienos. Laiptų pakopos pagamintos iš tvirtų metalinių lovių. Daug įvairių skirtingų detalių ir daiktų – vyriška tvarka ar netvarka, kaip tai bepavadintum, tai toks lyg ir vyriškos tvarkos standartas. Paprasta, konkretu ir tvirta. Praktiška, racionalu ir be didelių emocijų. Industriškai ir vyriškai – dar likusios gamyklos užuominos, bet jau ir akivaizdžios vyriškos minties ir rankos apdaila bei dekoras. Lofto interjero vizualizacijų autorius dizaineris Maksim Žukov.

Daug originalių idėjų galima atrasti šiame lofte. „Darbas ‘aukščiau’ už miegą” – virš lovos įrengta originali darbo vieta – namų biuras, kurio grindys ir konstrukcinis, metalinis karkasas tampa lyg ir lovos baldakimu. Originali ir daugiafunkcinė medinė pakyla, ant kurios įrengta lova, taip pat ant kurios patogu prisėsti ir, kuri tampa pirmąja pakopa, kylant iš bendros erdvės į namų biurą. Pakylos šoninėje dalyje matomas stalčius, puiki vieta kokių tai daiktų pasidėjimui. Puiki apšvietimo idėja – šviesa sklinda iš po apačios medinės pakylos. Originalus laiptų sprendimas – jie praktiškai visiškai neatima erdvės iš bendros buto erdvės. Metalinės pakopos gali tapti patogiomis lentynomis, kad ir laikinomis. Tai kaip ir sukuria įspūdį, kad bute nėra laiptų. 

Minkšta, audeklu aptraukta lovos galvūgalio sienelė kiek sušvelnina erdves.

industrinis loftas, lova ant pakylos, namų biuras virš lovosindustrinis loftas, lova ant pakylos, baltų plytų siena

Plastikinės kėdės, baltas šviestuvo gaubtas kiek su`pop art`ina lofto erdvių dizainą.

industrinis loftas, namų biuras, plastikinės kėdės

Augalai vazonuose atrodo lyg nekambarinės gėlės. Interjeras, lyg ir eksterjeras.

industrinis loftas, durys į wc, kabantis palubėje dviratis

Virtuvėje industrinės detalės – atviros konstrukcijos, metalinis garų surinkėjas. Gėlės vazonėliuose ant medinės sienos.. tikėčiau kad gėlės nelepios ir nereikalaujančios didelės priežiūros.

industrinis loftas, virtuvė, dideli šviestuvaiindustrinis loftas, virtuvės sala

industrinis loftas, vonia, tamsios plytelės