Modulinis namų interjeras – penkios funkcijos viename kambaryje

Penkios futuristiškai baltos dėžutės, atsiveriančios oranžinėmis vidinėmis sienutėmis – tai ir visas namų interjeras. Miegamojo dėžutė su lova,  rūbų ir kitų aksesuarų spinta; svetainės dėžutė su sofa, kavos staliuku ir pakeliamais, šoniniais staliukais; televizorius, muzikos grotuvas su stereo garsiakalbiais – 3 dėžutė; namų biuro blokas su stalu ir sėdima vieta poilsiui, 5 blokas – virtuvė su maisto paruošimo, gaminimo paviršiais bei sandėliavimo erdvėmis.

modulinio interjero baldų kolekcija

Rolands Landsbergs sukūrė Boxetti kolekciją, kurios baldų funkcionalumas apima pagrindinės gyvenimo namuose funkcijas: miegas, poilsis, bendravimas, maitinimasis, darbas (už ribų lieka tik wc ir vonia). Trys pagrindiniai varomieji dizaino principai – funkcionalumas, pažangios technologijos ir šiuolaikinio minimalizmo estetika.

moduliniai baldai, virtuvė, svetainė, miegamasis, poilsio, darbo

Kiekvienas Boxetti modulis yra skirtas pasiekti maksimaliam efektyvumui konkretiems funkcionalumo ir tinkamumo poreikiams.

moduliniai baldai, miegamasis

Pagrindinė dizaino koncepcija – galimybė modulius transformuoti į kompaktiškus blokus, siekiant išgauti neužgriozdintą ir patogią erdvę – be nenaudingų elementų ir detalių. 

moduliniai baldai virtuvėmoduliniai baldai, pramogų centras

Boxetti kolekcija yra rankų darbo produktas – medžiagų kokybė, struktūriniai ir technologiniai sprendimai suteikia kolekcijai išskirtinio produkto statusą.