Ar apsimoka pirkti baldus Lenkijoje?

Vis daugiau žmonių keliauja į Lenkiją pirkti didesnių ir brangesnių daiktų, kadangi tai tampa kur kas pigesne alternatyva nei remti savo šalies verslininkus. Žinoma, visada norisi padėti saviems, palaikyti savo šalies verslininkus ir ekonomiką, tačiau kiekvienas pasirenka pagal savo galimybes, jeigu baldai Lenkijoje kainuoja pigiau – natūralu, kad žmonės renkasi pigesnį variantą. Tiesa, jei konkreti dominanti prekė yra pigesnė Lenkijoje, derėtų pasiskaičiuoti ar prisidėjus kelionės išlaidoms apsipirkimas Lenkijoje labiau apsimokės. Jei ketinate pirkti daugiau baldų, tuomet, ko gero, reikės nuomotis ar pasiskolinti priekabą ar didesnę transporto priemonę. Tai irgi derėtų apskaičiuoti dar prieš skubant baldų pirkti į Lenkiją.

Ar lenkiški baldai yra kokybiški?

Neįmanoma atsakyti, ar būtent lenkiški baldai yra kokybiški, kadangi reikia vertinti konkrečius gaminius ir jų savybes, o ne pagal tai, kurioje šalyje jie yra gaminami. Tiesa, galima atsižvelgti ir į konkretaus gamintojo reputaciją, komunikaciją, naudojamas medžiagas ir gamybos technologijas. O šiuo metu rasti reikalingą informaciją internete apie konkrečius gamintojus gali kiekvienas. Svarbiausia – skirti tam šiek tiek laiko ir galiausiai rezultatas ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius. Nors kai kurios šalys turi reputaciją kaip kokybiškų prekių tiekėjos pvz. Vokietija, tačiau norint tikrai racionaliai įvertinti prekės kokybę derėtų atsižvelgti į šiuos kelis aspektus:

  • medžiagas (pvz. medžio masyvas yra patvaresnis ir kokybiškesnis nei medžio drožlių plokštės), na, o odiniai baldai taip pat ilgiau tarnaus pvz. už gobeleninius ir tinkamai prižiūrimi ilgiau išlaikys estetinę išvaizdą;
  • paviršių: jis – natūrali mediena ar klijuota apdaila;
  • tvirtumas, stabilumas.

Svarbiausia suvokti, kad labai kokybiški baldai yra brangesni ir tai yra visiškai natūralu. Štai todėl skirkite laiko paieškoms, palyginkite galimybes, galiausiai, pasitarkite su vadybininku, kuris suteiks išsamią konsultaciją ir padės rasti tai, ko Jums reikia telpant į Jūsų galimybių rėmus.

Kur pirkti baldus?

Nors yra labai daug skirtingų prekybos vietų, tačiau mes siūlome daugiausia dėmesio skirti būtent elektroninėms. Paprasčiausiai pirkimas internetu šiuo metu turi labai daug privalumų ir perkant baldus labai vertinama tai, kad nereikia rūpintis pristatymu. Ir jokio skirtumo, ar Jums tinkamiausios atrodo lietuviškos elektroninės prekybos vietos, ar tinkamiausios – lenkiškos. Tiesa, nepamirškite, kad mūsų verslininkų prekyvietėse galima rasti lenkiškus baldus už tikrai lenkišką kainą. Verta? Tikrai taip!

Ieškodami tinkamiausių baldų, svarbiausia, derinkite kuo daugiau skirtingų kriterijų. Baldas turi būti Jums gražus, kainas turi būti patraukli, atsiliepimai – geri. Tokiu atveju žinosite, kad rastas baldas Jums tarnaus ilgai ir puoš namus, kurie taps svarbiausia gyvenamaja vieta žemėje.