19 švediškai papuoštų svetainės interjerų

Kartais aplanko mintys, kuo gi patrauklūs mūsų šiaurinių kaimynų interjerai?

Šie svetainės interjerai yra baldų, kilimų, šviestuvų, paveikslų ir kitų dizaino detalių kompozicijos balta spalva dekoruotuose svetainės kambariuose. Šioje nuotraukų kolekcijoje, tik vieno svetainės kambario sienos yra dekoruotas gelsva spalva. Kituose kambariuose lubos, sienos yra baltos; kai kuriuose – grindys, kilimai, sofų užtiesalai taip pat yra balti. Baltos spalvos sienos, lubos tampa puikiomis „drobėmis” interjerams tapyti dekoro detalėmis ir aksesuarais. Taigi, pirmoji paslaptis atskleista. Svetainės kambariai – balti, kuriuose interjerai yra piešiami paveikslais, paveikslų rėmeliais, staliukais, įvairiausiomis kėdėmis, šviestuvais, sofų užtiesalais.

Kitas momentas, kuo išsiskiria svetainių interjerai, tai – svetainių kambariai yra „apgyvendinti”. Pažvelgus į bet kurią iš svetainės kambarių nuotraukų, jaučiasi, kad žmogus ar žmonės, gyvenantys šiuose kambariuose, ką tik išėjo, ar greitai grįš. Interjero fotografas puikiai perteikė  gyvybiškumo nuotaiką kambarių erdvėse, interjero buvimo dabartiniame laike nuotaiką. Tai reikštų dekoro detalių buvimą „čia ir dabar”. Lyg ir galima užeiti ir tą pačią akimirką apsistoti šiuose kambariuose. Detalės išpildytos erdvėje ir laike. Nebereikia galvoti, kur pirkti paveikslą, kiek laiko prireiks nusipirkti tinkamai sofai ar kėdėms.

Dar vienas momentas – svetainių interjerai užpildyti gana skirtingomis detalėmis: kėdės – skirtingų stilių, paveikslai, kitos interjero detalės – įvairiaspalvės. Daugelyje svetainės kambarių, vienose ar kitose detalėse yra panaudota visa ar beveik visa spalvų paletė: nuo raudonos, oranžinės, geltonos iki žalios, mėlynos ir violetinės. Plati spalvų paletė; skirtingų stilių ar laikmečių baldai, detalės, panaudotos kambarių erdvėms papuošti, sukuria pilnatvės pojūtį.

Taigi, trys pagrindiniai šių svetainės interjerų bruožai ar ypatumai, – baltas fonas, gyva nuotaika, įvairios detalės, kuriuos galime pritaikyti, kurdami savo svetainės erdves ar į kuriuos atsižvelgdami, galite gana nesunkiai papuošti kitus kambarius savo namuose.svetainės interjeras_0005

svetainės interjeras_0032

svetainės interjeras_0013

svetainės interjeras_0002

svetainės interjeras_0019

svetainės interjeras_0020

svetainės interjeras0016

svetainės interjeras_0021

Net ir kilimas, panašus į tarybinių laikų kilimus, suskamba kita melodija.

svetainės interjeras_0001

Gelsvos sienos interjere, bet baltuoja kilimas.

svetainės interjeras_0029

svetainės interjeras_0012

svetainės interjeras_6725

svetainės interjeras_8167

svetainės interjeras_6657

svetainės interjeras_6659

svetainės interjeras_0010

svetainės interjeras_0018

svetainės interjeras_0020

svetainės interjeras_0024

 Alvhem

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *