Blizgi dekoratyvinė plokštė interjere

Prabanga, blizgumas, kokybiškumas, funkcionalumas – blizgi dekoratyvinė plokštė interjere

Vienas iš svarbiausių elementų, kuriant originalų interjerą – naudojamos medžiagos. Skirtingai derinamos faktūros, tekstūros, raštai bei įvairus plokštumų medžiagiškumas gali padėti paversti namus tikru meno kūriniu ir nebūtinai tam reikia begalės detalių – užtenka ir vienos kokybiškos, originalios ir aplinką pagyvinančios medžiagos!

Viena iš tokių – visai neseniai Lietuvos rinkai pristatyta ypač funkcionali t.y. braižymuisi, dėmėms ir karščiui atspari keturių sluoksnių – MDF, aukšto tankio dekoratyvinio popieriaus, aplinkai draugiškos permatomos PET plėvelės bei „Gizir“ kompanijos sukurto, specialia technologija išgaunamo, apsauginio sluoksnio – dekoratyvinė plokštė „Polylac“.

Itin blizgi medžiaga gali būti naudojama įvairiausiose namų zonose – virtuvėje, vonios kambaryje, miegamajame, svetainėje ir t.t. Trumpai tariant – viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos. Gausi spalvų gama – 15 medžio dekorų – nuo šviesių iki tamsaus ąžuolo, leidžia pasinerti į malonų kūrybos procesą ir įdomiausio varianto paieškas. Jau seniai praėjo laikai, kai viskas turėjo būti vienos spalvos ir rašto, dabar karaliauja netikėčiausių skirtingų spalvų tonų bei medžiagų derinimo principas.

Blizgus paviršius, skirtingai nei matinis, atspindi šviesą, taip pripildydamas erdvę natūralios šviesos. Todėl ši medžiaga tiks tiek mažoms patalpoms jas optiškai padidindama, tiek didelėms – sukurdama jose intrigą bei santūriai (priklauso nuo pasirinktos spalvos ir kitų derinių) tapdama jos akcentu. Medis visuomet simbolizavo ramybę bei solidžią prabangą (ypač derinamas su balta spalva), o blizgus, interjerą atspindintis paviršius šį įspūdį tik sustiprina.

Šios visų architektų, interjero dizainerių ir išskirtinių, į aukštesnį lygį interjerą pakeliančių medžiagų ieškotojų svajonės, itin aukštos kokybės apdailos galite įsigyti į naujausias interjero bei baldinių medžiagų inovacijas nuolat besigilinančios kompanijos UAB „Trukmė“ salonuose.

9525 polylac furniture1_trukme_baldu_plokste

Virtuvės fasadai Gizir Polylac 9525 Vienspalvis kapučino

9171_3d_1_trukme_baldu_plokste

Virtuvė Gizir Polylac 9171 Ruda Sakaria Vengė ir Gizir Polylac 9511 Vienspalvė balta

9132 polylac furniture1_trukme_baldu_plokste

Virtuvė Gizir Polylac 9132 Šviesus Samsun ąžuolas ir Gizir Polylac 9540 Viespalvė juoda

9120_1_trukme_baldu_plokste

Vonios spintelės fasadai bei veidrodžio apdaila Gizir Polylac 9120 Tamsi Amasia obelis

9111 polylac furniture2_trukme_baldu_plokste

Svetainės baldai Gizir Polylac 9111 Tamsus Marmario alyvmedis ir Gizir Polylac 9520 Vienspalvis kremas

Trukme_Logo

UAB „Trukmė” – 20 veiklos metus skaičiuojanti, viena didžiausių įmonių Lietuvoje, vykdančių didmeninę ir mažmeninę prekybą medžiagomis, skirtomis baldų gamybai. Įmonė atstovauja žinomus ir patikimus baldinių medžiagų gamintojus iš įvairių pasaulio šalių. Nuolatinis gilinimasis į naujausias interjero bei baldinių medžiagų inovacijas, tendencijas bei klientų poreikius, leidžia pateikti itin platų pageidaujamų produktų asortimentą. Investicijos į inovatyvias plokščių ir stalviršių apdirbimo technologijas, užtikrina UAB “Trukmė” baldinių ruošinių kokybę bei klientų lojalumą. Išvystytos logistikos dėka įmonė pristatys prekes į Jums reikiamą vietą visoje Lietuvoje ir Baltijos regione pageidaujamu laiku.

www.trukme.lt
www.etrukme.lt