Lauko vonios ir dangiška palaima

Prieš keletą mėnesių galėjome apžiūrėti lauko dušus, kuriuos įsirengė patys žmonės. Šiandien pasižvalgykime, kaip galėtų atrodyti vonios lauke. Lieuvos sąlygomis gal tai ir nėra labai populiari idėja, bet  jei turite atliekamą ar turite pakankamai pinigų įsigyti voniai, kurią galėtumėte pastatyti lauke: tai galėtų būti po namo pastoge ar jaukiame sodo kampelyje. Laimingi, kurių namai natūraliai yra gražiame gamtos kampelyje, bet sumanūs ir išradingi, kurie gali savo aplinką pagražinti ir papuošti.

Kai kurie iš mūsų gimsta ir auga turtingose šeimose, kai kurie turime atrasti savyje ryžto ir parodyti sumanumą, kad pasiekti norimą komforto ar prabangos lygį. Kai kas gimsta kilmingose šeimose, kai kas paprastose: na titulą sunkiau turbūt įgyti, bet jei kas labai to siekia, tai taip pat gali įsigyti. Kai kas gimsta ir auga dvasingose šeimose, kai kas materialioje aplinkoje. Vėl gi reikalingas sumanumas, išradingumas ir noras – ką nors pakeisti. 

Pasižvalgykime – raminantis vanduo lauko voniose, tekanti ir besileidžianti saulė, gal tai ir yra rojaus žemėje ar dangiškos palaimos akimirkos.

lauko vonia ant medinės terasos, medžiailauko vonia vakare, šviestuvailauko vonia akmenų sienalauko vonia ant ežero krantolauko vonia ant medinės terasos jūrojejuoda lauko vonia, uola vintažinė, melsva lauko vonia lauko vonia vidaus kiemelyjebetoninė lauko vonia metalinė lauko vonia, medinė siena metalinė lauko vonia ant medinės pakylos pievoje lauko vonia terasoje, kolonosvonia medinės terasos grindyse ant jūros kranto