Lauko vonios ir dangiška palaima

Prieš keletą mėnesių galėjome apžiūrėti lauko dušus, kuriuos įsirengė patys žmonės. Šiandien pasižvalgykime, kaip galėtų atrodyti vonios lauke. Lieuvos sąlygomis gal tai ir nėra labai populiari idėja, bet  jei turite atliekamą ar turite pakankamai pinigų įsigyti voniai, kurią galėtumėte pastatyti lauke: tai galėtų būti po namo pastoge ar jaukiame sodo kampelyje. Laimingi, kurių namai natūraliai yra gražiame gamtos kampelyje, bet sumanūs ir išradingi, kurie gali savo aplinką pagražinti ir papuošti.

Kai kurie iš mūsų gimsta ir auga turtingose šeimose, kai kurie turime atrasti savyje ryžto ir parodyti sumanumą, kad pasiekti norimą komforto ar prabangos lygį. Kai kas gimsta kilmingose šeimose, kai kas paprastose: na titulą sunkiau turbūt įgyti, bet jei kas labai to siekia, tai taip pat gali įsigyti. Kai kas gimsta ir auga dvasingose šeimose, kai kas materialioje aplinkoje. Vėl gi reikalingas sumanumas, išradingumas ir noras – ką nors pakeisti. 

Pasižvalgykime – raminantis vanduo lauko voniose, tekanti ir besileidžianti saulė, gal tai ir yra rojaus žemėje ar dangiškos palaimos akimirkos.

lauko vonia ant medinės terasos, medžiai
lauko vonia vakare, šviestuvai
lauko vonia akmenų siena
lauko vonia ant ežero kranto
lauko vonia ant medinės terasos jūroje
juoda lauko vonia, uola
vintažinė, melsva lauko vonia
lauko vonia vidaus kiemelyje
betoninė lauko vonia
metalinė lauko vonia, medinė siena
metalinė lauko vonia ant medinės pakylos pievoje
lauko vonia terasoje, kolonos
vonia medinės terasos grindyse ant jūros kranto
Tiems, kam artimesnis yra vidaus vonios interjeras.