Medinės grindys – kita nuotaika namuose

Jūs jaučiatės nekaip tarp savo keturių  ar daugiau sienų.. Įžengus į kambarį, nesinori net palto nusimesti. Lyg ir tapo nuobodoka namų aplinka. Jeigu Jūs neturite kokių tai didelių psichologinių problemų, sunkiai išsprendžiamų stresinių situacijų darbe ar šeimoje, galbūt tai yra požymiai, kad Jūsų namuose reikalingi kokie tai pakeitimai.

Nuo ko pradėti? Dažyti lubas, klijuoti naujus tapetus ant sienų, o galbūt padėtį išgelbėtų nauji baldai? Gali būti ir viena, ir kita. Tačiau šiandien pakalbėkime apie grindis. Grindys būdamos vienu iš pagrindinių namų įrangos elementų, gali tapti ir Jūsų kambario, buto ar namo interjero dizaino koncepcijos pagrindu. Žinoma, grindų keitimas ir montavimas nėra pigus malonumas. Tačiau jūsų gražiausi, savos gamybos ar dizaineriški baldai, puikus dekoras ant sienos, neišryškės ir neatskleis savo grožio šalia apsilupusių grindų lentų ar pasenusio kilimo (aišku, jei senų grindų ir naujų baldų priešprieša, nebuvo Jūsų sumanyto interjero idėja).

Žiema ne pats geriausias laikas remontams, bet ji jau baigiasi ir kas mėgsta ar nebijo pasikeitimų, tai puiki proga pasigražinti savo namus ir pasitikrinti save. Kartais, tiesiog nauja apdaila namuose vėl gali sugražinti dvasinę ramybę ir gyvenimo džiaugsmą.

9 gyvenamųjų kambarių interjerų nuotraukos su medinių grindų dangomis. Grindys nuotraukose skirtos įkvėpti ir paskatinti Jus rekonstrukcijai savo namuose. Galbūt nuotraukose atrasite vieną ar kitą dizaino idėją, kuri, ar jos alternatyva, gali būti įgyvendinta ir Jūsų namuose.

Tarkett-IN_8215279_001 361205-Vintage-Caucasus-FSC-2 HA-Interieur_Parkett_LA_Esche_Barr_01888

HA-Interieur_Parkett_LHD_Eiche_Barrique
HA-Interieur_Parkett_Manufaktur_LA_Eiche_Markant_saegerau_oleovera_4V_02393 HA-PA_sbNussbaum_13
HA-pam_LHD_Eiche-Markant Haro_HA_LA_LD_Kastanie_Impresso_Str Kährs-Artisan-Straw1