Raudonos spalvos sofa kambario interjere

Raudona sofa kambario interjere

Yra begalybė idėjų, kaip dekoruoti kambarį, ir kaip keturkampio, daugiakampio ar apvalaus plano erdvę, vadinamą kambariu, paversti jaukia vieta namuose. Įkvėpimą interjerui sukurti galima rasti įvairiais būdais. Vienas iš būdų – inspiracija, kylanti iš nuotraukos.

Pasvajokime ”raudonai”. Raudona sofa ar minkšta dalis, raudona spalva dažyta sienos dalis, tapetai su raudonos spalvos motyvais, – ”įneškime” tai į kambario erdves.

Raudona spalva yra aktyvi spalva. Jeigu esate pavargę ir reikia vidinio postūmio kokiai nors veiklai, raudonos spalvos detalės kambaryje tai suteiks.

Raudonos spalvos elementų  aktyvumas sušvelnėja derinyje su šviesiai rudu parketu ir tamsesnės spalvos staliuku – pintų vytelių dėže. Tamsiai ruda vaza savo ”spalvine mase” vėl priartėja prie raudonos sofos ir sienos, dažytos šviesesne raudona spalva. Augalai savo žalia spalva įneša gyvybę į kambario interjerą.

Kviečiame paeksperimentuoti su raudonos spalvos detalėmis savo kambaryje, bute ar name ir pasidalinti savo eksperimentų rezultatais.

 

  2 comments for “Raudonos spalvos sofa kambario interjere

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.