Raudonos spalvos sofa kambario interjere

Raudona sofa kambario interjere

Yra begalybė idėjų, kaip dekoruoti kambarį, ir kaip keturkampio, daugiakampio ar apvalaus plano erdvę, vadinamą kambariu, paversti jaukia vieta namuose. Įkvėpimą interjerui sukurti galima rasti įvairiais būdais. Vienas iš būdų – inspiracija, kylanti iš nuotraukos.

Pasvajokime ”raudonai”. Raudona sofa ar minkšta dalis, raudona spalva dažyta sienos dalis, tapetai su raudonos spalvos motyvais, – ”įneškime” tai į kambario erdves.

Raudona spalva yra aktyvi spalva. Jeigu esate pavargę ir reikia vidinio postūmio kokiai nors veiklai, raudonos spalvos detalės kambaryje tai suteiks.

Raudonos spalvos elementų  aktyvumas sušvelnėja derinyje su šviesiai rudu parketu ir tamsesnės spalvos staliuku – pintų vytelių dėže. Tamsiai ruda vaza savo ”spalvine mase” vėl priartėja prie raudonos sofos ir sienos, dažytos šviesesne raudona spalva. Augalai savo žalia spalva įneša gyvybę į kambario interjerą.

Kviečiame paeksperimentuoti su raudonos spalvos detalėmis savo kambaryje, bute ar name ir pasidalinti savo eksperimentų rezultatais.

 

2 komentarai apie “Raudonos spalvos sofa kambario interjere”

 1. Namų dizainas

  Lengviausia ir manau geriausia būtų, kad Jūs užsisakytumėte mėlynos spalvos sofą. Nemanau, kad mėlynos spalvos sofų nėra ar mėlynos spalvos sofa būtų ne tokia graži ar žavi, kaip Jūsų ryškiai raudona su juodais sofa… arba perdažykite šviesaus medžio spintos tamsiai mėlynas dureles raudona spalva, jei durelės dažytos namų sąlygomis. Trečias variantas, jeigu tai gana didelis kambarys ar bendros erdvės, gal ir galima suderinti tiek daug ryškių ir skirtingų spalvų.. nors nemanau, kad Jūs ar kas kitas jausis maloniai ryškiai raudonos, juodos, tamsiai mėlynos ir šviesaus medžio aplinkoje..
  Baldų, šviestuvų pasirinkimas ir pirkimas, – tai kaip įsimylėjimas. Žmogus pamato ir noriu, negaliu be jo,-os:). Reikia nugalėti pirmą, pribloškiantį įspūdį ir susipažinti, apžiūrėti kitus baldus, šviestuvus. Mintyse turėkite savo kambario interjero „paveiksliuką”. Kokios spalvos vyrauja mano kambario, buto, namo interjere? Kokios spalvos baldas mano kambario interjerui tiktų?
  Galbūt Jūs rasite tikrą šedevrą, kurio negalite sau atsakyti nusipirkti:). Tuomet pagalvokite ar norėsite ir ar galėsite perdekoruoti savo kambario interjerą pagal „naują kambario gyventoją”? Jei taip, pirkite, jei ne paieškokite ko nors, kas derėtų prie Jūsų esamo kambario interjero.
  Kartais sunku matyti ar derės naujas baldas kambario interjere ar ne.. Na šiuo atveju eksperimentai yra per brangūs ir geriau sumokėkite dizaineriui, manau už 50-100 lt daugelis sutiks, valandą, kitą pasivaikščioti su Jumis po baldų salonus, bet Jūs išleisite, sumokėsite už sofą ar lovą pvz. 1500 +100 (dizaineriui) = 1600lt, negu išmesite veltui 1500lt. Netgi ne veltui, bet į minusą, nes kai kurie naujai pirkti baldai gali gana smarkiai sudarkyti kambario interjerą. Jie paprasčiausiai nederės su senesniais baldais ar kitomis dekoro detalėmis.
  Taigi, 4 variantai. Siūlyčiau 1, 2, bet geriausia 4:).

 2. noreciau patarimo. uzsisakiau sofa su ryskia raudona ir juoda spalvomis.taciau kambaryje yra spintos sviesaus medzio o ju dureles tamsiai melynos spalvos dazytas medis. kaip priderint tapetus, uzuolaidas ar kokius kitus akcentus kambaryje kad graziai atrodytu ir deretu tarpusavyje raudona, juoda ir melyna spalvos? ar tai sudetinga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *