Ar visada reikalingas fekalinis siurblys su smulkintuvu?

Šiandieninėj rinkoj yra daugybė rūšių siurblių: vandens siurbliai naudojami šuliniams, baseinams ar laukų bei daržovių laistymui. Taip pat gyvenamuose privačiuose namuose labai reikalingi ir fekaliniai siurbliai. Apie jų paskirtų pasako jau pats pavadinimas. Šiek tiek plačiau apie juos.

fekalinis

Ar visada reikalingas fekalinis siurblys su smulkintuvu?

Pardavėjai pasakoja, jog jie dažnai susiduria su klientų nuomone, jog smulkintuvas visuomet geriau negu jo nebuvimas. Ir jie iš dalies pritaria tam. Be abejo, fekalinis siurblys su smulkintuvo kainuoja brangiau. Bet juk niekuomet negali žinoti, kaip pasikeis tavo kanalizacijos padėtis ir ar neprireiks siurblio naudoti kitoje vietoje. Taigi, atsidūrus sunkesnėje situacijoje, kai traukiamas turinys sutirštėja ar atsiranda daug stambesnių  ir kietų dalelių, smulkintuvas labai praverčia. 

Kaip supratot, idžiausias siurblių su smulkintuvų, taip pat įprastų nuotekų siurblių ir bet kurių kitų siurblių, priešas  yra atliekos, kurioms siurbliai nėra pritaikyti. O tokia situacija visuomet gali susidaryti, nors iš pradžių taip neatrodo. Taigi, kokios tos atliekos?  Paprastai tai yra prezervatyvai, moteriškos higienos priemonės ir „valymo servetėlės”, pasikeitęs žemės gruntas ir kita.  Jokiu būdu nemeskite nemeskite tokių daiktų  į klozetą. Taigi apibendrinant, galima pasakyti, jog siurbliai su smulkintuvu naudojami kietosioms medžiagoms smulkinti ir pjaustyti, Kaip jau minėjome, ir perpumpuoti jas daugeliu atvejų į vadinamąsias slėgines kanalizacijos trasas.

Pagrindinės priežastys, kada felinis siurblys reikalingas neginčijamai

O tos priežastys yra tokios:

  • Jau minėta priežastis, kai traukiama tarša turi daug kietų ar tiesiog per didelių dalių.
  • Kai siurblys užsikemša, suveikia apsauginė sistema. Tuomet siurblį teks traukti iš nuotekų šulinio ir valyti. Jei strigimai dažnai pasikartos, siurblys greičiausiai bus sugadintas. 
  • Palyginus su paprastu nuotekų siurbliu, siurblys su smulkintuvu faktiškai pumpuoja tik apie pusę galios.  Tai reiškia, jog šie siurbliai turi galimybę sunaudoti labai daug energijos, kai to reikia. 
  • Vieną priežastį galima įvardinti, kaip trūkumą. Tai trumpas siurblių su smulkintuvu tarnavimo laikas. Tiesiog siurbliai su smulkintuvu dažnai kenčia nuo jiems būdingų sunkių darbo sąlygų.  Visgi, viską atperka jų gebėjimas  susidoroti  su itin didelėmis atliekomis.