Kaip sutaupyti vietos mažame vonios kambaryje?

Vonios kambarys dažnai yra vienas mažiausių namuose, todėl jo įrengimas gali tapti tikru iššūkiu. Vis dėlto net ir mažiausią patalpą galima paversti funkcionalia ir jaukia. Svarbiausia – būti kūrybingiems ir stengtis maksimaliai išnaudoti laisvą erdvę būtiniausiems daiktams. Taigi, šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip tai padaryti.

skalbykles-dziovykles

Naudokite daugiafunkcę buitinę techniką

Vienas iš būdų sutaupyti vietos mažame vonios kambaryje – investuoti į daugiafunkcę buitinę techniką. Pavyzdžiui, skalbyklės-džiovyklės ne tik skalbia, bet ir džiovina drabužius, todėl padeda sutaupyti ne tik vietos, bet ir laiko, kurį sugaištumėte džiovindami drabužius paprastu būdu. Taigi, jei norite palengvinti savo kasdienybę ir paversti mažą vonios kambarį patogesniu bei erdvesniu, toks įrenginys bus puikus pasirinkimas.

Rinkitės dušo kabiną, o ne vonią

Jei įrenginėjant mažą vonios kambarį jums reikia pasirinkti tarp vonios ir dušo kabinos, daugiau vietos sutaupysite pasirinkdami antrąjį variantą. Dušo kabina užima kur kas mažiau grindų ploto, be to, tai geras pasirinkimas, norint taupyti vandenį, – maudantis duše paprastai sunaudojama gerokai mažiau vandens, nei maudantis vonios.

Išnaudokite vertikalią erdvę

Siekdami sutaupyti grindų ploto vonios kambaryje, apsvarstykite galimybę jame pakabinti keletą lentynų. Jose galėsite tvarkingai susidėti įvairius daiktus – nuo asmens higienos priemonių iki interjero dekoro detalių. Taip pat nepamirškite išnaudoti vietos ant laisvų sienų ir durų – ten galite pritvirtinti kabliukus rankšluosčiams ir chalatams. Tačiau neapkraukite vonios kambario nereikalingais daiktais, nes taip vizualiai jis taps dar mažesnis.

Taigi, būdų, kaip sutaupyti vietos mažame vonios kambaryje, yra išties nemažai. Žinoma, nebūtina jų visų pritaikyti vienu metu, ypač jei jūsų vonios kambarys jau įrengtas ir tik norite jį šiek tiek atnaujinti. Net ir keli teigiami pokyčiai gali daug ką pakeisti. Įsitikinkite tuo patys!