Laiptinės apdaila iš Lego, bute Niujorke

Originaliai ir spalvingai buvo išspresta problema, renovuojant buto erdves Niujorke. Vaikui paūgėjus, reikėjo vaiko kambarį atskirti nuo bendros erdvės. I-Beam Design, kartu su LEGO menininku Sean Kenney sukūrė ir sukonstravo laiptų turėklą ir sienutę – turėklą iš 20.000 Lego plytelių.

Raudonos, mėlynos, geltonos spalvos lego kaladėlės, išsimėčiusios baltame fone ant laiptų turėklų ir lofto bute pertvaros, sukūrė abstraktų piešinį. Naudojant daugiausia pirmines spektro spalvas, vaiko kambario ir laiptinės dizainas tapo vaikiškai žaismingu.

lego butas niujorke

Laiptinės sienai kylant aukštyn spalvų mažėja, ir spalviškai sienutė lengvėja. Lego kaladėlių piešinys yra gana statiškas ir nejudrus. Juodai balti grafiniai piešiniai ant holo sienų ir laiptų aikštelės sienutės suteikia judrumo. Buto erdvėje atsiranda judesio ir statikos pusiausvyra.

lego butas, laiptu tureklas

Buto interjeras savyje neša dar keletą žinučių. Savo spalvomis ir linijomis butas primena dailininko Piet Mondrian kūrybą ir asocijuojasi su kito buto dizainu Niujorke. Pagal tradicinių daiktų, šiuo atveju žaislų panaudojimą dekoruojant erdves, butas gali tapti puikiu popart stiliaus interjerų draugijos nariu.

lego butas, tureklas

lego butas, virtuve

stupiddope