Kvietimas į TULIKIVI židinių saloną Vilniuje

Tulikivi židiniai-krosnys gaminami iš akmens, vadinamo muilo akmeniu, kurį suformavo kažkada iš ugnikalnių išsiveržusi lava. Akmuo, būdamas labai tankios medžiaginės sudėties, gerai sukaupia, išlaiko ir palengva skleidžia šilumą. Tai pastebėję suomiai praminė akmenį „Tulikivi” (suom. ugnies akmuo). Mokslininkai pastebėjo, kad akmens skleidžiama šiluma savo pobūdžiu ir poveikiu žmogui yra artima saulės skleidžiamai šilumai.

Akmuo naudojamas Tulikivi židinių-krosnių gamyboje yra pilkos spalvos. Pilkos spalvos židinio apdaila nesunkiai įsikomponuos daugumos kitų spalvų apdailos detalių draugijoje, beveik bet kuriame kambario, buto ar namo erdvėse. Židinys namuose gali tapti vidaus erdvės akcentu, papuošdamas namus, ar tiesiog lengva detale įsilieti į bendrą interjero visumą. Projektuojant kambario, buto ar namo erdves, Tulikivi židiniai-krosnys gali užimti centrinę erdvės dalį, gali būti įkomponuoti patalpos kampe, išilgai arba statmenai sienos plokštumai. Ugnies_akmens_zidiniaiugnies_akmens_zidinysŽidinys kambario viduryje

Ugnies akmens židinys prie sienos
Židinys - krosnis - sienelėKampinis židinys

Daugiau informacijos apie židinių projektus ir  židinių dizaino sprendimus, bei išsirinkti židinio modelį, kuris labiausiai tiktų Jūsų namams, galite apsilankydami www.kadnebutusalta.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *