Medinės sijos, akmeninės grindys, dizainerių baldai

Nuostabiai rekonstruotas XVIII amžiaus ūkininko sodybos namas, įsikūrusęs Baix Emporda, Katalonijoje. Nauji pastato savininkai – antikvarinių daiktų specialistai kruopščiai atkūrė ir papuošė rekonstruotas erdves naujomis spalvomis, netikėtais paviršiais ir medžiagomis. Kaimiškai prašmatnus stilius ir išskirtinis skonis, unikalios vertės antikvariniai daiktai, puikūs meno kūriniai ir XX amžiaus dizainerių baldai – tai šių namų firminis kokteilis.

Menas, istorija ir tradicijos, papildydami vienas kitą rekonstruojamame pastate, sukūrė unikalaus dizaino erdves. Baldų formos ir linijos, detalių paviršiai ir faktūros, spalvų dėmės ir pursleliai atskleidžia ir sustiprina XVIII a. pastato charakterį ir šeimininkų kūrybinius prioritetus.

rekonstrukcija, svetaine, lubos,mediniai balkiai, arka

Seno namo rekonstrukcija dažnai primena tuščias dailininko drobes. Gal ne tuščias, o kai ant jų tapoma iš naujo. Puiki tapyba interjero elementais, baldais ir detalėmis, turbūt senasis erdvių dailininkas būtų nieko prieš, pamatęs naujus potepius ir spalvas ant savo senučių erdvinių drobių.

du foteliai, dvi durys,plytu siena

Buvo išsaugotos originalios seno paveikslo.. seno pastato detalės – medinės lubų sijos ir akmeninės grindys. Aukštos lubos, plati arka atsiveria atviriems ir erdviems pojūčiams – tegu jausmai ir mintys liejasi laisvai!

rekonstrukcija, svetaine, lubos,mediniai balkiai

Erdvėse netrūksta ir netikėtumų. Kokia dekoratyvinių juostelių ir kėdės linijų plastika. Kontrastingos detalės vos ne kiekviename žingsnyje. Koks senų durų lentų, grindų plytelių grublėtų paviršių ir oranžinio bei geltono paveikslų lygių paviršių bendravimo lygis: ” – Kalbėkite Jūs!” Holas – pagarba ir nuolankumas svečiui.

holas, du paveikslai, juostele dekoracija     rekonstrukcija, virtuve, valgomasis, arkaspintele, du paveikslai, vezimelis

dvi raudonos lovos, medine dekoracija ant sienos
vonia, geltona kede, antis, pilkas tinkasmiegamasis, sena lova, geltonas sedmaisis

Iš vidinės pusės arkiniai langai įneša daug natūralios šviesos į namo vidaus erdves.

poilsio zona, seni baldai, dekoracija juosteles

Ką manote apie šią neįtikėtiną namo rekonstrukciją?

fasadas apauges augalais

Elle Decor