Ryškiaspalviai baldai juodame name, Kalifornijoje

„Juodas dykumos namas” buvo sukurtas bendradarbiaujant Marc Atlan Design ir Oller & Pejic Architects. Namas apsigyveno dykumoje Joshua Tree Nacionaliniame Parke, Kalifornijoje. Lyg juodo kvarco, metalo ir stiklo meteoritas nukritęs iš dangaus, įsmigęs tarp dykumos uolų ir pražydęs ryškiaspalviais foteliais ir pagalvėlėmis, kavos staliuku ir baro kėdėmis. Architektūrinis meteoritas taip greitai ir gražiai įsiveržė į dykumos erdvę, kad vidaus kiemelyje žaliuojantis medelis turbūt ir nesusigaudė, tapdamas centrine pastato ašimi. Langai, įsirėžę nuo grindų iki lubų, atskleidžia nuostabius vaizdus į dykumos uolas. Pastate yra trys miegamieji, ir namas yra skirtas svečiams.

„Nepakartojama, išskirtinės kokybės tyla ir nakties dangaus grožis balansuoja ant dvasinės patirties ribos. Penkios minutes nuo civilizacijos ir mes aplinkoje, suteikiančioje buvimo anapus laiko pojūtį.” – The Black Desert House”

juodas namas fasadas, uolos

Namas yra tolimoje ar artimoje kaiminystėje su kiek kito stiliaus, tačiau ne mažiau įspūdingu namu.

juodas namas fasadas, uolos, baseinas

Savo atvirais fasadais, stiklinėmis sienomis namas primena kitą prabanguolį Kalifornijoje, kurį, spalvinio kontrasto dėlei, galėtume pavadinti baltuoju namu.

juodas namas, svetaine, lauko terasa

juodas namas, virtuve, valgomasis, sviestuvasjuodas namas, svetaine, vaizdas kalnaijuodas namas, vidaus kiemas, medelis
juodas namas, vidaus kiemas, medelis, stiklasjuodas namas, miegamasis, raudona spintele, kalnaijuodas namas, svetaine, stiklinis fasadas
juodas namas fasadas, naktis, sviesa