Kuo saviti miegamojo kambario interjerai nuotraukose?

Kaip kambario interjerui suteikti savitumo? Ko tikriausiai nepanaudos dekoruodami savo kambarį draugai? Kas netaps interjero detale kaimyno namuose?

Kartais Jūsų naujai dekoruojamame miegamąjame kambaryje paprasčiausiai galima tik pakeisti kelias detales ir tokiu būdu išgauti visiškai skirtingą įspūdį. Kartais tokiam rezultatui pasiekti reikalingas viso kambario remontas. Kurį variantą bepasirinktumėte, Jūs susidursite su erdvių savitumo problema. Manau, kiekvienas norėtų, kad interjeras namuose būtų nors šiek tiek kitoks negu kaimynų bute ar name. Vienas iš būdų tai padaryti, tai namų erdvės puošimui panaudoti asmeninius daiktus: nuotraukas, paveikslus, interjero ar baldines detales, kažkuo tai susijusias su Jumis, Jūsų šeima, Jūsų gyvenimu.

Kitas būdas, tai teminis interjeras. Kambario erdvių puošimas skirtas kokiam tai motyvui išreikšti, kokiai tai idėjai įkūnyti. Motyvu gali tapti mėgstama spalva, forma. Idėja gali tapti, pvz.: aš labai myliu savo žmoną, mūsų darni šeima, aš esu energingas,-a vyras ar moteris, vaikinas ar mergina ir kt.

miegamojo interjeras - eksterjeras

Pažvelkime į keletą miegamojo kambario nuotraukų kaip ir pro savitumo prizmę. Koks pagrindinis motyvas pirmiausia krinta Jums į akis? Kuo šis kambarys skiriasi nuo kitų kambarių? Kaip aš galėčiau suteikti savitumo savo miegamojo kambario interjerui? Pabandykime.

Atkreipkite dėmesį į žemiau esančią miegamojo nuotrauką, į lovos kojūgalyje stovinčią spintelę?! Žemiškos, rusvos spalvos ir, tik dabar pastebėjau, tikrai „įžeminantį” baldą lovos gale. Žemiška spalvinė miegamojo kambario dekoro gama, padedant „mediškai mediškam” baldui, įgauna prasmę.

rusvos spalvos miegamojo interjere

Kai kurie erdvės yra kaip ir visiškai išpildytos pačios savaime, savo detalėmis, spalvomis, formomis.

Kiti, tiesiog kviečia įeiti įr įnešti save į kambario erdvę, apsigyventi; tik tuomet erdvė tampa žmogaus ir materialių dalelių ir dalelyčių, interjero detalių formose, visuma.

Žalsvai pilkas miegamojo interjeras

miegamasis rytų tradicijoje

Mėlynos spalvos motyvai miegamąjame

miegamasis su gėle-medžiu-šaka

oranžinis miegamasis

freshome

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *