Eklektiškomis detalėmis pasipuošę namai

Vieno aukšto namas, pastatytas 1969 metais Hamptons, Niujorko valstijoje. Name yra įrengta bendra svetainės, valgomojo ir virtuvės erdvė, media kambarys, keturi miegamieji, du vonios kambariai. Namo vidaus erdvės žavi savita ekspresija. Tai vintažinės detalės, industrinio interjero elementai, vandens nuplauti bei vėjo nugairinti baldai šiuolaikinio meno kūrinių šviesoje.

Savita interjero dekoro detalė yra pakabinamos lubos svetainėje iš Manilos virvių. Šiokia tokia priešistorė ar kodėl tai Manilos virvė. Virvės yra gaminamos iš pluoštinio banano, daugiausia auginamo Filipinuose (Manila yra Filipinų sostinė). Labai stiprus tekstilės pluoštas dar yra vadinamas Manilos kanape. Svetainės erdvės lubos yra dekoruotos būtent šios rūšies virvėmis.

Graži detalė – malkos sukrautos nišoje, suteikia šilumos kambariui.. net ir nedegdamos, ir neskleisdamos ugninės šilumos. Tokia medžio galia.

Natūralios, medžio kamieno formas atkartojančios stalelio linijos iš horizontalios stalviršio plokštumos, lyg krintantis upokšnio vanduo, medinėmis stalo kojomis krinta žemyn, tvirtai atsiremdamos į pilkai minkštu kilimu padengtas grindis.

svetaines lubos virves

Sunkus, kaimiško stiliaus valgomojo stalas yra pagamintas iš baltojo ąžuolo medienos, kažkada buvusios tvarto statybine medžiaga. Viduramžiškas nuotaikas į kambarį įvilioja dviem metaliniais žiedais išsisukanti liustra, kabanti virš stalo. Ant sienos kabo, kiek melsvos spalvos į valgomojo interjerą įnešantis paveikslas.

sviestuvas metaliniai ziedai

Metalas, grubūs medienos paviršiai lyg ir industrializuoja virtuvės erdvę. Žiūrint į metalinį šaldytuvo, pilkus baro spintelių stalviršius, metalines baro kėdes, sąmonė lyg ir įnešama į industrinio interjero erdves. Medinės lentynos, sienos ir stalo medinės lentos, indai lentynose, šviestuvai lyg ir stumia į vintažinio interjero erdves. Seno ir naujo derinys virtuvėje – nešlifuotas, smarkiai neapdirbtas ir atviras idėjoms, mintims ir interpretacijoms.

virtuves baras medines lentos

Natūraliai, skulptūra tapęs medžio kamienas stovi poilsio kambario kampelyje.

medzio kamienas dekoras kambaryje

 Įsileisdamos gamtos vaizdus pro didelį langą, eklektiškos detalės puošia miegamojo erdves.

miegamasis didelis langas

Vonios kambarys savo dvasine impresija primena juoda balta vonioje interjerą.

Manilos virvių žaliuzės, medžio paviršiai spintelėje, metaliniai kabliukai ant sienos, natūralus kelmukas vazelėms su gėlėmis padėti, šiuolaikinė santecnika – daugelis, namo erdvėse aptinkamų detalių vėl, lyg kūrinio kuliminacija susitinka vonios kambaryje. Puiki kelionė po nuostabias, galbūt ne taip lengvai ir ne iš pirmo žvilgsnio atskleidžiančias savo žavesį, erdves.

balta vonia, medines grindys

housetohome