Interjero dizaineris – šviesa mažame bute

Pradėkime Naujus 2014 metus su daugiau šviesos, daugiau laimės, daugiau sėkmės!..

Nors, pasvarstykime.. jei nebūtų šviesos gal mažiau ir problemų būtų. Nebeliktų išorinių objektų, kuriuos matome ir geidžiame jų.. Tuo pačiu palaipsniui nebeliktų ir norų.. ir žmogus atrastų vidinį džiaugsmą. Taip paprasta! Tai principe yra tai, ko moko įvairios meditacijos mokyklos, tikėjimai. Nuo išorinių dirgiklių link vidinės ramybės. Atsigręžti į save ir atrasti savo vidinę šviesą!

Tiems, kurie jau atrado vidinę laimę, ar kurie jos ieško, ar kurie jos neatrado ir galbūt net neieško, – kadangi taip jau atsitiko, kad mes gyvename tarp kūnų ir daiktų, saulės šviesos apšviestų erdvėje, kodėl gi dar kartą nepasidžiaugus jų grožiu!

Kiek susipažinus su 20m2 kambariu – butu, įsikūrusiu Prancūzijos sostinėje, Paryžiuje, kažkur minties užkaboriuose sušmėžuoja idėja: ” – Lai būna šviesa.” Pagrindinė mažos ir baltos erdvės dizainerė yra šviesa. Ji kuria pagrindinius akcentus ir formuoja nuotaikas. Nedideliame bute kiek ryškiau išreikštos trys pagrindinės namų funkcijos: virtuvė, miegamasis ir vonia. Poilsio erdvė, kaip ir ištirpsta buto erdvėse ar išsisklaido šviesoje.

miegamasis virtuve 20m2maza ilga erdve bute apsviesta

Miegamojo erdvė yra įrengta virš vonios erdvės.

lova virs duso kabinos

Po laiptais įrengta dušo kabina yra atskirta stikline pertvara. Vonios kambario erdvę nuo kitų buto erdvių skiria tik nedidelė balta pertvarėlė.

sviestuvai siena vonia

Po laiptų pakopomis įrengta kriauklė su spintele, prasitęsiančia iš virtuvės kambario.

kriaukle po laiptais


Šviesą buto interjere subtiliai apgyendino interjero dizaino autoriai –

sviesa kambario bute

Architektūros biuras Betillon/Dorval-Bory.