Organiškai lenkta virtuvės sala pagal Record Cucine

Venere tai yra virtuvinis komplektas, kuris buvo papildytas organiškas formas atkartojančia salele. 

Kas gi nenorėtų savo puikiomis formomis besipuokuojančios gražuolės savo namuose? Galbūt didelė kaina. Grožis reikalauja … meilės. Ne taip, aišku, yra sakoma, bet būkime idealistai.. ir jei bus meilė, bus ir pinigų. Ne visada? Tuomet galime būti pesimistais ar nematerialistais ir pasakyti, kad ne piniguose laimė. Na jei mes nei optimistai, nei pesimistai pavadinčiau, Naujos kartos realistai, ar suvokiantys, kad mintis valdo veiksmus ir žinome, kad, jei iš tiesų labai ko nors norime, iš tiesų labai norime ir tai nesikerta, ar nelabai kertasi su Visatos tikslais – tai pasiekiame..

Kas pasinaudosite šiomis idėjomis, įsigysite šį puikų baldų komplektą.. Ir nesvarbu net, kiek jis bekainuotų ir kuriame pasaulio krašte jis bebūtų gaminamas. Jei Jūs paprasčiausiai jo n.o.r.i.t.e!

Tiems, kas trokšta naujų įspūdžių savo akims ir pasąmonei, ar yra naujų vaizdinių ieškotojai ir medžiotojai,- os pasigrožėkime puikiomis virtuvės salos formomis ir funkcijomis. Sala suteikia ne tik puikias galimybes maistui ruošti ir gaminti, bet taip pat siūlo vietą prisėsti ir pavalgyti. Skaidraus stiklo stalas, atkartodamas salos formas, yra prigludęs prie išorinės salos pusės, tad maisto gamybos ir valgymo procesai nesimaišo vienas su kitu. Kaip ir visas virtuvės komplektas, sala yra laminuota blizgaus paviršiaus plokšte. Spalvų įvairovė – nuo akinamai baltos ir raudonos iki natūralesnių, magnolijos ir geležies spalvų. Be spintelių ir stalčių, įrengtų salos korpuse, salos stalviršyje yra įmontuotos dvi kriauklės ir kaitlentė.

Sunku abejoti puikia patirtimi tiek gaminant maistą, tiek pasigardžiuojant valgant mėgstamus patiekalus ant stiklinio salos kranto. 

lektu formu sala virtuvejelenktu formu sala stiklinis baras virtuveje

Italų baldų įmonė Record Cucine projektuoja ir gamina šiuolaikinio ir klasikinio dizaino virtuvės baldus.