Natūralios medžiagos ir paviršiai namo interjere Menorkoje

Menorka yra antra pagal dydį sala Balearų salyne, kurioje savo namus įsirengė avalynės dizainerė Ursula Mascaro. Natūralios medžiagos vilnija dizainerės namų plokštumomis ir paviršiais. Balto, grubaus tinko sienas taip ir norisi perbraukti rankų pirštais.

Sunku pastebėti, kad kambaryje, priešais įėjimo duris yra virtuvės erdvė. Ilgas medinis stalas su keturiomis raudonomis kėdėmis – valgomasis stalas. Tik geriau įsižiūrėjus į kambario detales, ant sienos galima pastebėti medinę garų surinktuvo apdailą. Galbūt virtuvė „išsisklaidė erdvėje”, nes nėra pakabinamų virtuvinių spintelių. Ant grindų stovinčios virtuvės spintelės palaipsniui virsta lentynomis svetainės erdvėje.

grubaus tinko sienos, medine garu surinktuvo apdaila

Ant mėlynų betoninių grindų koridoriuje keletas dizainerės kurtų basučių ir batelių.

azurine melyna grindys tambure

Grubaus tinko siena galinėje svetainės sienoje skulptūriškai virsta pakopėlėmis, ant kurių jūros ošimą savyje saugo kriauklės. Mažas, baltas langelis – tiesiog paveikslas sienoje, ne pirmą kartą sutinkamas interjero elementas Ispanijos ar Prancūzijos namuose.
Stalas – tai tik didelė lenta, paguldyta ant keturių puodų ar vazonų. Šalia stalo stovi kojų lyg medžio šakų, kylančių ir besivyniojančių į viršų, skulptūra. Galbūt primenanti, kad tai kojų apavo dizainerės namai.

baltas, grubus tinkas sienos svetaineje

„Saulė vaikų” stilius karaliauja miegamąjame. Azurinė mėlyna antklodės ant lovos ir grindų spalva primena beribę giedro dangaus žydrynę už namo sienų ir lubų. Ne iš karto pastebimas veidrodis be rėmų, stovintis šalia lovos, vizualiai atveria ir išplečia erdvę šoninėje miegamojo sienoje.

azurine melyna miegamajame

Sprendžiant iš medinių balkių lubose ir šviesaus medžio ažūrinės pertvaros, miegamasis ir vonia yra įrengta viename kambaryje. Vonios kambario sieną puošia akmenukų mozaika ir violetinės gyvos gėlės, pamerktos stiklinėse vazose.

akmenuku mozaika siena vonioje

Didžiulio medžio lapija apsaugo nuo karštų saulės spindulių vasarą. Grubių akmenų sienos paviršių sušvelnina pagalvėlės ir odiniai pufikai iš Maroko. Maloni vietelė pasėdėti ir pasišnekučiuoti su draugais ir draugėmis.

ilga akmenine siena lauke, minkštos pagalveles, pufikai


Elle