O man gerai ir be interjero dizainerio

Šiandien pasižvalgykime po skandinaviškai pasipuošusią palėpę. Nežinau iš tiesų ar pridėjo savo akį ir ranką interjero dizaineris ar architektas, kuriant šios palėpės interjerą, tačiau turint tokias puikias architektūrines interjero detales, kaip medines sijas ir kolonas, dizaineris nelabai ir reikalingas. Aišku, su vinimi ir plaktuku galima ne tik suremontuoti, bet ir sugadinti, tačiau taip neįvyko su šios palėpės erdvėmis.

Labai paprastas interjeras, viskas viename kambaryje: miegamasis, svetainė, valgomasis ir virtuvė. Baltos sienos ir lubos, kurių fone žaidžia šviesaus medžio grindys bei tamsiai rudos spalvos medinės kolonos ir sijos.

Įdomi detalė, miegamasis paprastai yra projektuojamas ir įrengiamas šiek tiek nuošaliau, bet šiame bute miegamojo erdvė tampa pagrindiniu akcentu. Tai sustiprinama dėmesį fokusuojančiu, išraiškingu juodai baltu paveikslu virš netradiciškai aukštos lovos.

maza mansarda sijos kolonosmaza mansarda svetaine bendra erdvemansarda svetaine virtuve bendra erdve

Kiek pasižvalgius po palėpės erdves, išaiškėja – visgi dizaineris buvo šiame bute. Jis ar ji paliko gana lengvai atpažįstamą brūkštelėjimą interjero lape. Tai profesionalus potėpis, tad jį galima atpažinti. Kaip sakoma, vagis vagį atpažįsta. Atleiskite už palyginimą, bet jis turbūt geriausiai atspindi esamą situaciją. Sakoma, kad vagis visada palieka pėdsakus nusikaltimo vietoje, tik juos reikia atrasti.

Tad kur gi tas dizaineriškas pėdsakas? Ženklas ar žymė, palikta profesionalo,-ės?

Pažiūrėkite nuotraukoje žemiau, priešais lova kėpso pamesta „tašė”. Manote ją kas nors netyčia ten paliko? Nėee… tai neįvyko netyčia. Ar matote kaip gelsvos spalvos rankenose ir tamsiai rudame krepšio paviršiuje susitinka ir apsijungia šviesiai rudų grindų ir tamsiai rudų sijų bei kolonų spalvos.. Ir tamsiai rudos spalvos fotelis, lyg netyčia atsirado šalia..

Dizaineri, kepurė dega!

Tad… gal ir reikalingas dizaineris ar architektas kiekvienai erdvei papuošti. Profesionalas pateiks tai taip, kad net nepamatysi ir nesuprasi, kodėl erdvė puiki ir detalės dera viena su kita. Jos tiesiog..!

maza mansarda miegamojo erdve

maza mansarda miegamasis vaizdas pro langamansarda tamsiai rudos medines sijos kolonos
odinis rudas fotelis svetainejemaza mansarda ant laidu lempossofa mazoje masardoje malkos
malkos prie zidiniobalti baldai virtuvejevirtuves baldu komplekto stalvirsis daiktai