Stilių eklektika buto interjere Barselonoje

Rekonstruojant palėpę Ispanijos mieste, Barselonoje buvo išsaugotos senos mūro sienos, medinės sijos ir čerpių stogas. Kiek galima suprasti iš žemiaus esančių nuotraukų, čerpių stogas iš vidinės pusės nėra pridengtas jokia apdaila. Čerpės tiesiog laikosi ant sijų ir, daug nedvejodamos, tampa vidaus apdailos medžiagomis. Puiku Ispanijoje, nereikia net stogo apšiltinti.

Po aukštomis lubomis erdve dalinasi svetainė, valgomasis, virtuvė ir, kiek palipus laiptais aukštyn, galima atrasti jaukų miegamąjį, įrengtą buto mansardoje.

Buto interjero sprendimas sužavi savo dekoro detalių deriniu. Baltai dažytų plytų fone, savo industriškai metalinėmis detalėmis tviskanti virtuvė yra įrengta po metalinių konstrukcijų perdanga. Metalinės sijos dar sustiprina industrines idėjas, lyg ir duodamos suprasti: ” – Tai industrinis interjeras.” Svetainės erdvėje minkštai ir spalvingai įsitaisęs purpurinis kampas ir du staliukai, savo glotniu blizgesiu tarsi tariantys: ” – Mes Pop meno mylėtojai”.. tai štai, kodėl virtuvėje atsirado rausvai purpurinis šaldytuvas. Po rudomis čerpėmis ir kiek tai baltintomis, laikančiomis sijomis kabo.. ir netikėtai  palėpės interjero centrine fugūra tampa krištolinis sietynas.. tiesiog pribloškiantis savo atsiradimu ir sugriaunantis palengva kurtą industriškai pop artišką vidaus erdvių nuotaiką.

Tačiau savo vintažine dvasia svetainėje spindintis sietynas jau visiškai nebešokiruoja, metaliniais laiptais užlipus ir pamačius miegamąjį..

purpurine sofa staliukaspurpurinis kampas staliukas baltos plytosbaltos plytos purpurine sofa svetaineje

metalo baldai baltas muras virtuvejemetalo baldai virtuvejepink saldytuvas metalinis stalas

Vintažinis stilius tiesiog tarpsta miegamąjame. Miegamojo dekoro detalės dvelkia praeitimi ir nostalgija. Tačiau nostalgiškai intymią erdvę nuo kitų palėpės erdvių skiria tik turėklai ir neaukšta sienutė.. kaip ir girdi šnabždant: ” – Praeitis buvo, yra ir bus, bet mes gyvename dabartyje ir esame atviri ateičiai.”

mansardoje miegamasis lovapintas krepsys miegamajamesustumiami staliukai miegamajame

vonioje dubuo kriaukle
senoviska radija vaiko kambaryjevaiku kambaryje metaline lova

1kindesign