Apie ką svajoja Jūsų langai?

zalsvos uzuolaidos pagalveles

Jeigu jau baigėte įsirengti savo būstą, paveikslai jau kabo ant sienų, o baldai – savo vietose, bet vis dar jaučiates nejaukiai, lyg dar kažko trūktų, diagnozė aiški – Jūsų namams būtinos užuolaidos.

Užuolaidos – tai lyg langų dekoro simbolis, gyvuojantis turbūt tiek pat, kiek ir pats langas. Dar neseniai užuolaidos buvo vienintelė langų dengimo priemonė, nors pastaraisiais metais atsirado daug naujų ir modernių sprendimų: širmos, romanetės, roletai ir t.t. Nepaisant visko užuolaidos, kaip ir visa klasika, išliks ir bus populiari tol, kol žmogus neatsisakys jausmingo ir romantiško gyvenimo stiliaus.

baltos raudonos juostuotos uzuolaidos palepeje

O dabar atsipalaiduokite, užsimerkite ir pabandykite įsivaizduoti patį pirmą vaizdą, kurį trokštate pamatyti tik nubudę anksti ryte… Laukinių gėlių pieva, niekada nenustojanti žydėti… vasarinio dangaus mėlynumas, prisodrintas paukščių skrydžio… tai gali būti bet kas, juk užuolaidos – tai lyg paveikslas, į kurį niekada neatsibosta žiūrėti. Kad ir kas bebūtų pavaizduota ant užuolaidos, tai vienaip ar kitaip turi priminti apie jus. Dabar belieka savo matytą viziją nupasakoti užuolaidų dizainerei, ir ji pasiūlys Jums tinkamus audinius.

horizontaliai juostuotos uzuolaidos

Užuolaidų atsiradimas Jūsų namuose – vienas didelis intriguojantis nuotykis. Kai audinių užuolaidoms pasirinkimas beveik beribis, galima tik džiūgauti… ir atrasti tai, apie ką svajojote Jūs, o gal net Jūsų langas! Didelė audinių medžiagiškumo savybių, raštų ir spalvų įvairovė visuomet leidžia užuolaidoms darniai įsilieti į interjero visumą ar paryškinti vieną kitą jo ypatumą, o gal – atkreipti svečių dėmesį į save?

uzuolaidos 0655

Priėmus sprendimą dėl užuolaidos audinio ir jos vaidmens viso interjero kontekste, galima pereiti prie ne ką mažiau svarbių detalių, tokių kaip užuolaidos drapiruotė, pakabinimas ir parišimas. Visa tai lems galutinį užuolaidos ir lango vaizdą bei  užuolaidos naudojimo ypatumus. Norint suteikti interjerui daugiau minkštumo ir jaukumo, patartina dviguba audinio drapiruotė – taip audinys kris tankesniais skirsniais. Madinga šiuo metu leisti užuolaidai „atsigulti“ ant grindų, jeigu tik situacija tam yra tinkama. Siekiant laikytis griežtesnio ir modernesnio stiliaus, siūlytumėm kabinti užuolaidą ant karnizo su įsiūtais žiedais- taip audinys susiklostuoja taisyklingomis, lygiomis klostėmis.

rusvos uzuolaidos prasikeiciancios sijos

Parinkus tinkamus karnizus (dažniausiai derinamus prie metalinių interjero detalių, tokių kaip šviestuvai, baldų furnitūra) laikas kabinti užuolaidas. Užuolaidų kabinimo metu sužinosite, kaip patiems tinkamai prižiūrėti užuolaidą, nuo ko priklauso jos ilgaamžiškumas, kaip jas nuimti nuo karnizo ir kokiu būdu skalbti bei lyginti. Kruopščiai laikantis visų reikalavimų, užuolaidom džiaugtis galėsite ilgus metus.

uzuolaidos 140

Niekada nepamirštame pasiūlyti ir papildomų namų tekstilės elementų, kurie nesunkiai gali būti priderinami prie pačių užuolaidų: lovatiesių miegamąjam ir pagalvėlių. Tai- dar daugiau šilumos ir jaukumo Jūsų namams.

baltos uzuolaidos suristos

Tikimės, kad jau žinote, apie ką svajoja Jūsų langai…

Langų dekoro ir namų tekstilės specialistai – „Oduva“

www.oduva.lt/uzuolaidos

3 komentarai apie “Apie ką svajoja Jūsų langai?”

  1. Namų dizainas

    Laba diena,
    straipsnio apačioje, po paskutine nuotrauka yra nuoroda, kurią paspaudus būsite nukreipti į svetainę, kurioje galite kreiptis ir įsigyti Jums tinkamas užuolaidas.

  2. laba diena, man patiko jusu uzuolaidos ir as noreciau uzsisakyti i savo svetaine, gal galetumet atsiusti kaina ir pavyzdziu? Ala Kleiziene

Komentarai yra išjungti.