Mėtinis namo interjeras Danijoje, zoom in ir zoom out

Pirminis straipsnelio pavadinimas buvo ”Mėtinis namo interjeras Danijoje”. Pirmas įspūdis, peržvelgus namo vidaus erdvių nuotraukas, buvo „mėtinio skonio”: šaltai gelsva kėdė valgomąjame, pagalvėlė svetainės zonoje, vėsokos, tiesiog mėta alsuojančios žalios raidės paveiksle virš sofos, šilumos neskleidžiantis, pilkšvai rudokas skritulys paveiksle. Mėtinė žalia, pilkšvai ruda lengvai prisiliečia ir prie kitų dekoro elementų ar ”atsitiktinių” apyvokos daiktų namuose. Raudonos RE raidės paveiksle, savo prislopinta raudona dalinasi su kitomis dekoro detalėmis namuose, kai kuriose vietose, sportbačių raištukuose, knygų viršeliuose prasiskleidžiančios rausvai raudona (Magenta).

Kitas momentas apie namo erdves, tai „plika akimi” matomas mikro ir makro interjero pasaulis. Dekoro detalės iš toliau ir iš arčiau. Detalės tokios puikios, kad savo mažomis formelėmis, spalvelėmis, paviršiukais pilnai atspindi ir perteikia didžiojo interjero nuotaikas.

Interjero gyvybė, estetinė banga jungia mažiausias dekoro detales – atomus ar fotonus su visuma, bendra interjero visata. Tobulas visatos paveiksliukas vidaus dekoro detalių formose.

Pažiūrėkite į nuotraukas. Vidaus erdvės iš toliau, detalės iš arčiau. Pamatykite tobulą ryšį tarp arti ir toli, mikro ir makro, čia ir ten.

Ar Jūs galite zoom in +  zoom out – savo aplinkoje, savo gyvenimo aplinkybėse? Pirštai, spausdinantys kompiuterio klaviatūros klavišais, zoom in  +  spaudimas pirštų galiukuose, atsitrenkiančiuose į klavišų paviršių, z00m in +  odos paviršius, klavišų paviršius, zoom in +  odos ląstelės, plastmasinių klavišų atomai.. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kokie atstumai yra tarp klavišo atomų ir piršto odos ląstelių, ląstelės sudėtinių dalelių..? Tai skirtingos visatos, visatų visatos, šviesmečiai kelionės atomui ar ląstelės dalelytei, palyginus su jų pačių dydžiais.

Zoom out –  pirštai, klavišai, kėdė, kurioje sėdite, stalas ant kurio guli kompiuteris, kambario grindys, sienos, vaikai bėgiojantys aplink, vyras ar žmona kažkur tai šalia kitame kambaryje, zoom out –   kaimynai už lango sėda į automobilį, zoom out –   miesto gatvės, namai ar miško keliukai ir medžiai, krūmeliai, zoom out –  upės, miškai, lygumos, žmonės kituose miestuose ir miesteliuose, zoom out –  kitose šalyse, visoje žemėje, zoom out –   kitos planetos, žvaigždės, vėl didžiuliai atstumai –

.                          .                  .           .      .   ...ooooo…   .        .               .                          .    

balta lova, sienos, medinės grindys, miegamąjame

medinis stalas, kėdės, paveikslas, baltos sienos

zoom out –

balta sofa, baltos sienos, paveikslai, medinis staliukas

zoom in +

interjero detalės, lentynėlė, paveikslai, pagalvė

zoom in +

paveikslai, raidės ant sienos, lova, pagalvės, šviestuvas

zoom out –

kampinis langas, kėdė, baltos sienos, medinės grindys

zoom in +

detalės lentynose, šviestuvas

zoom in +

detalės, paveikslas, šviestuvas, knygos

zoom in +

kėdė, radiatorius, dėžutė, balta spalva

zoom out –

kėdė, paveikslas, lentynėlė

zoom in +

paveikslas, medinis gandriukas ant lentynėlėsnuotraukomis, paveiksliukais apklijuota spintelė, dvi kėdės

zoom out –

šviestuvas zigzagas, kėdė, langai, baltos sienos

zoom in +

detalės ant palangės, senoviškas fotoaparatas, šviestuvas, vaza

zoom out –

virtuvės interjeras, stalviršis, šaldytuvas

zoom in +

detalės virtuvėje, stikliniai indai, gėlėsjuoda spinta, medinė kėdė, baltos durys, sienakėdė, rūbai ant pakabos, lova, veidrodis miegamąjame

balta lova, sienos, medinės grindys, miegamąjame

(pamečiau nuorodą į šias nuotraukas, jei rasite, parašykite)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *