Šiuolaikinis virtuvės dizainas pagal Scavolini

Virtuvės baldų dekorui galima panaudoti popart, abstrakcionizmo, skaitmeninio dizaino elementus. Erdvei suteikiama kita dimensija. Baldas virtuvei tampa meno dalele.

Tai idėjos apie virtuvės baldus, kuriuos suprojektavo dizaineris Karim Rashid, virtuvės baldų gamintojos Scavolini užsakymu. Tai puiki virtuvės baldų kolekcija ”Crystal”. Dizainerio žodžiais tariant: ”Dekoravimas yra bendravimo būdas, suteikiantis išmatavimą, struktūrą, formą ir charakterį materialioms formoms. Papuošdami ir praturtindami paviršius ir medžiagas, suteikiame gylį ir dinamizmą objektams, kurie suteikia gyvybę mūsų erdvei, kas patraukia žvilgsnį už paviršiaus ribų ir sukelia iliuziją ar transformaciją. Dekoras gali suteikti kitą emociją ir naują prasmę materialiam pasauliui”. Autorius išvystė kai kurias skaitmeninio dizaino idėjas, norėdamas išreikšti mūsų laikų dvasią. Virtuvės baldų komplekte papuošti stiklo paviršiai transformuoja dviejų dimensijų virtuvės erdvę į sudėtingesnes vizualines erdves.

Virtuvės komplekto dizainas patraukia dėmesį savo originaliais efektais ir neįprastais spalviniais sprendimais. Stiklinės durelės, su gyvais ir tarsi judančiais piešiniais, kiekvieną virtuvės kambarį gali paversti pozityvia ir gyva vieta namuose. Šio stiliaus dizainas sukels įspūdį kiekvienam įėjusiam į virtuvę. Scavolini baldai yra funkcionalūs ir aprūpinti aukštos kokybės mechanizmais ir baldiniais aksesuarais.virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini1

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini2

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini3

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini4

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini5

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini6

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini7

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini8

šaltinis

  2 comments for “Šiuolaikinis virtuvės dizainas pagal Scavolini

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.