Virtuvės baldai – dizainas pagal Scavolini

Virtuvės baldų dekorui galima panaudoti popart, abstrakcionizmo, skaitmeninio dizaino elementus. Erdvei suteikiama kita dimensija. Virtuvės interjeras, praturintas originaliais baldais pakyla į meno aukštumas.

Tai virtuvės baldai, kuriuos suprojektavo dizaineris Karim Rashid, virtuvės baldų gamintojos Scavolini užsakymu. Tai puiki virtuvės baldų kolekcija ”Crystal”. Dizainerio žodžiais tariant: ”Dekoravimas yra bendravimo būdas, suteikiantis išmatavimą, struktūrą, formą ir charakterį materialioms formoms. Papuošdami ir praturtindami paviršius ir medžiagas, suteikiame gylį ir dinamizmą objektams, kurie suteikia gyvybę mūsų erdvei, kas patraukia žvilgsnį už paviršiaus ribų ir sukelia iliuziją ar transformaciją. Dekoras gali suteikti kitą emociją ir naują prasmę materialiam pasauliui”. Autorius išvystė kai kurias skaitmeninio dizaino idėjas, norėdamas išreikšti mūsų laikų dvasią. Virtuvės baldų komplekte papuošti stiklo paviršiai transformuoja dviejų dimensijų virtuvės erdvę į sudėtingesnes vizualines erdves.

Virtuvės baldų dizainas patraukia dėmesį savo originaliais efektais ir neįprastais spalviniais sprendimais. Stiklinės durelės, su gyvais ir tarsi judančiais piešiniais, kiekvieną virtuvės kambarį gali paversti pozityvia ir gyva vieta namuose. Šio stiliaus dizainas sukels įspūdį kiekvienam įėjusiam į virtuvę. Scavolini baldai yra funkcionalūs ir aprūpinti aukštos kokybės mechanizmais ir baldiniais aksesuarais.

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini

virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini1
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini2
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini3
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini4
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini5
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini6
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini7
virtuves-dizainas-Crystal-pagal-Scavolini8

foto: modresdes.com

2 komentarai apie “Virtuvės baldai – dizainas pagal Scavolini”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *