Žvakių šviesa virš dušo galvutės vonios kambaryje

Nerūdijančio plieno dušo galvučių kolekcijos „Les Bougies” autorius yra Peter Jamieson. Kolekcija sukurta Italijos bendrovės Ritmonio užsakymu. Kvadratinės ir stačiakampės formos, nerūdijančio plieno dušo galvutėms dizaineris suteikė dar vieną funkciją: virš dušo galvutės plokštumos yra suprojektuotos kompaktiškos lentynėlės, kuriose galima pastatyti aromatizuotą žvakę, įsmeigti smilkalų lazdelę ar būnant tiesiog praktišku, pastatyti šampūno buteliuką ar padėti muilo gabaliuką. Taip pat lentynėlėje labai tiktų gėlė ar koks tai žaliojantis augalas. 

Dušo galvutės gali suteikti vandens krioklio pojūtį, taip pat būti paprasčiausiu dušu. Dušo galvutės – lentynėlės gali būti skirtingų aukščių ir konfigūracijų. Esant daugiau vietos vonios kambaryje, įsūdingai atrodytų dvi ar trys lentynėlės – dušai: gamta būtų taip arti.. kriokliai, žvakių šviesa, aromatai, tikra palaima!

Galbūt tai, kad dizaineris specializuojasi ir architektūros srityje, dušo galvutė įprastai laikoma dizaino produktu, šiuo atveju tampa ir architektūrine interjero detale.

Tikros žvakių šviesos, tikri aromatai ir tikri pojūčiai vonios kambaryje.

stačiakampės dušo galvutės lentynėlės
dušo galvutės lentynėlės
dušo galvutė lentynėlė kubas
stačiakampė dušo galvutė lentynėlė krioklys
stačiakampė dušo galvutė lentynėlė zvakes
stačiakampės dušo galvutės lentynėlės, zvakes
stačiakampės dušo galvutės lentynėlės, zvakiu sviesa

Visiškai skirtingi savo stiliumi ir įrengimo vieta, pažiūrėkite – savadarbiai lauko dušai.